سارنگ: مهندسی ورزشی اهمیت زیادی دارد

مهندسی ورزشی رشته ای است که هم اکنون در بیشتر دانشگاه های معتبر جهان تدریس می شود.

سارنگ: مهندسی ورزشی اهمیت زیادی دارد

رضا سارنگ؛ عضو هیئت علمی دانشگاه در گفتگو با  خبرنگار سایر حوزه های گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان  ، گفت: یکی از جدیدترین شاخه های علم در ورزش مهندسی ورزشی است و اوج این رشته استفاده در تکنیک خط دروازه بود که پیشرفته ترین دستگاه های مهندسی ورزشی در این بخش مورد استفاده قرار گرفت و از سوی دیگر ویدئو چک نیز از دیگر تکنولوژی های مهندسی ورزشی است که کمک شایانی تاکنون به ورزش کرده استرضا سارنگ در ادامه گفت : در سال های گذشته ورزشگاه های فراوانی در سطح کشور ساخته شده است که متاسفانه با نبود معماری و طراحی مناسب ، نتوانسته ایم این ورزشگاه ها را آماده و برای ورزش کشور آماده کنیم.

سارنگ عضو هیئت علمی دانشگاه اظهار داشت : حوزه دیگری در مهندسی ورزش وجود دارد به نام تجهیزات ورزشی که باید با استفاده درست از این تجهیزات از آسیب دیدگی به وزشکار جلوگیری کنیم و در کل مهندسی ورزشی به بخش هایی از جمله تجهیزات ، پوشاک و پوشیدنی ها ، نرم افزارها و خدمات ورزشی تقسیم می شود که بخش های مهم آنالیز ورزشی هستند.

انتهای پیام/


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «سارنگ: مهندسی ورزشی اهمیت زیادی دارد» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( باشگاه خبرنگاران ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-2965) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : باشگاه خبرنگاران