بزیک: پنالتی طارمی گل می‌شد، نتیجه سال 52 تکرار می‌شد

دربي 82، گل سرسبد بازي‌هاي پرسپوليس بود

بزیک: پنالتی طارمی گل می‌شد، نتیجه سال 52 تکرار می‌شد

شنبه 28 فروردین 1395 0

فوتبال ایران - مهاجم اسبق پرسپولیس معتقد است فقط یک اتفاق کافی بود تا نتیجه افسانه ای شکست آبی ها مقابل پرسپولیس تکرار شود.

به گزارش سایت رسمی روزنامه خبرورزشی؛ ادموند بزيك، مهاجم اسبق پرسپوليس درخصوص دربي 82 با ما حرف زده و نظراتش را مطرح مي‌كند.


* در ابتدا چه صحبتي در رابطه با دربي داريد؟
بازي خيلي زيبايي را از دو تيم شاهد بوديم، به شكلي كه به نظرم دربي 82، يكي از زيباترين بازي‌هايي بود كه من از اين دو تيم سراغ داشتم. پرسپوليس تيم برتر ميدان بود و به يكي از بردهايي رسيد كه لياقتش را داشت و با پيروزي باارزش و پرگل در دربي به صدر رسيد و راه خودش را براي قهرماني هموار كرد.

* علت پيروزي پرگل را در چه موضوعي مي‌‌دانيد؟
بازي‌هاي خوب پرسپوليس در چند مدت اخير باعث شده بود اعتماد به نفس بالايي در بازيكنان پرسپوليس براي دربي حاكم شود. جدا از اين مسئله، برانكو از اول بازي برنامه داشت و براي هر دقيقه بازي، سرخپوشان مي‌دانستند كه چطور بايد تلاش كنند. تمام اين مسائل هم موجب شده بود تا دربي 82 گل سرسبد بازي‌هاي پرسپوليس شود.

* بهترين بازيكن پرسپوليس در دربي از نظرتان چه كسي بود؟
مهدي طارمي يكي از شاخص‌ترين بازيكنان پرسپوليس در دربي بود كه دو گل هم زد اما به نظرم همه زحمت كشيدند و به همين دليل نمي‌توان فقط از يك بازيكن حرف زد و آن را بهترين بازيكن پرسپوليس به شمار آورد.

* مشكل تاكتيكي استقلال چه بود؟
به نظرم هر تيمي كه استقلال را خوب پرس كند، موفق مي‌شود مثلاً قبل از پرسپوليس، تيم سپاهان هم در بازي با استقلال اين كار را انجام داد و اتفاقاً موفق هم شد چون استقلال به نظرم زير پرس نمي‌تواند كار كند و قافيه را مي‌بازد.

* به نظرت دربي مي‌توانست پرگل‌تر هم شود؟
به نظرم اگر طارمي آن پنالتي را گل مي‌كرد، شايد نتيجه سال 52 باز هم تكرار مي‌شد اما به هر حال پرسپوليس بازي تماشاگرپسندي را انجام داد و به نظرم از هر نظر نشان داد لياقت و استحقاق قهرماني را دارد و پيروزي در دربي هم مهر تأييدي بر بازي‌هاي موفق چند بازي اخير زد.

پرسپولیس


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «بزیک: پنالتی طارمی گل می‌شد، نتیجه سال 52 تکرار می‌شد» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( خبر ورزشی ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-2992) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : خبر ورزشی