نمی‌توانستیم صدای دربی را قطع کنیم

اين بار تصوير مشكل داشت

نمی‌توانستیم صدای دربی را قطع کنیم

یکشنبه 29 فروردین 1395 0

فوتبال ایران - زیباترین و پرگل‌ترین دربی سال‌های اخیر فوتبال ما قربانی تصویربرداری و کارگردانی ضعیف شد.

به گزارش سایت رسمی روزنامه خبرورزشی؛ واقعيت اين است كه گزارش‌هاي برخي بازي‌هاي فوتبال به قدري اعصاب خردكن است كه گاهي ترجيح مي‌دهيم صداي گيرنده را قطع كرده و فقط به تماشاي بازي بنشينيم.

گزارشگران با اطلاعات غلط يا كنايه‌هاي بدموقع و جملات بي‌مزه، گاهي جذابيت فوتبال را از بين مي‌برند و واي به روزي كه بازي آنها هم يك بازي سرد و كسل‌كننده باشد. در اين ميان اگر برخي رو به شبكه‌هاي خارجي نياورند، مي‌توانند با قطع صداي تلويزيون از شر گزارش‌ها راحت شوند اما در مورد دربي 82 در بدمخمصه‌اي گير افتاديم.

زيباترين و پرگل‌ترين دربي سال‌هاي اخير فوتبال ما قرباني تصويربرداري و كارگرداني ضعيف شد. متأسفانه اينجا نمي‌توانستيم صداي بازي را قطع كنيم و تصويري بهتر از اين تصويربرداري بد هم سراغ نداشتيم تا 90 دقيقه جا ماندن‌هاي دوربين از صحنه‌ها، نبود دقايق بازي، نشان ندادن تعويض‌ها، تأخير در پخش صحنه‌هاي آهسته در كنار تماشاي بازي با قطرات باران روي دوربين را تحمل كنيم.

كاش اين بازي در جايي ديگر با كارگرداني بهتر و تصويربرداري حرفه‌اي‌تر پخش مي‌شد تا با خيال راحت كانال را عوض كرده و پاي اين دربي 6 گله مي‌نشستيم.

دربی


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «نمی‌توانستیم صدای دربی را قطع کنیم» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( خبر ورزشی ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-3002) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : خبر ورزشی