کروش: کفاشیان با یک معامله به تیم ملی ضربه زد

هميشه از كفاشيان حمايت كردم اما او نااميدم كرد

کروش: کفاشیان با یک معامله به تیم ملی ضربه زد

یکشنبه 29 فروردین 1395 0

فوتبال ایران - پیام سرمربی پرتغالی تیم ملی فوتبال کشورمان در فضای مجازی بار دیگر بوی ناامیدی داشت.

به گزارش سایت رسمی روزنامه خبرورزشی؛ كارلوس كروش در تازه‌ترين پيام فيسبوكي خود از نااميدي خود از رئيس فدراسيون فوتبال گفت.
كروش در اين پيام خود نوشته است: من به عنوان سرمربي تيم ملي ايران متعهد هستم كه بهترين طرح كاري را پياده كنم، اين وظيفه حرفه‌اي من است.

من تعهد دارم كه بهترين شرايط را براي ملي‌پوشان و كاركنان تيم ملي فراهم كنم و در طرح جامع جام جهاني‌ به تمام مواردي كه در 5 سال گذشته در مورد آنها با فدراسيون بحث كرده‌ايم، اشاره كردم كه از مهم‌ترين و غير قابل مذاكره‌ترين اين موارد بايد به دپارتمان فني تيم ملي و مركز آموزشي نخبگان اشاره كنم.

اين مسئله خيلي مهم است و همان‌طور كه همه شما مي‌دانيد، ايجاد بخشي براي دپارتمان فني تيم ملي و همچنين مركز آموزشي نخبگان به ما وعده داده شده بود. تمام اين امكانات در آكادمي برنامه‌ريزي شده بود اما همه ما با فروش اين بخش به يك مركز پزشكي خصوصي شگفت‌زده شديم.

واقعيت اين است كه رئيس فدراسيون وقتي كه تصميم به انجام چنين معامله‌اي گرفت، باعث ناراحتي و خجالت بازيكنان و كاركنان تيم ملي شد. من هم با وجود اينكه هميشه از كفاشيان حمايت كرده‌ام، جداً از او نااميد شده‌ام. ما نياز به يك تيم فني و يك مركز فني و آموزشي براي تيم ملي داشتيم اما اين معامله خصوصي با يك مركز پزشكي عملكردي كاملاً معكوس بود.

کارلوس کروش تیم ملی فوتبال ایران


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «کروش: کفاشیان با یک معامله به تیم ملی ضربه زد» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( خبر ورزشی ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-3054) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : خبر ورزشی