اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی نیازمند تدبیر و اتخاذ راهکار مناسب است

عضو جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی گفت: اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی نیازمند تدبیر و اتخاذ راهکار مناسب است.

در وضعیت کنونی نمی‌توان چشم‌انداز روشنی نسبت به اقتصاد مقاومتی داشتمجتبی شاکری در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه‌ی احزاب‌وتشکل‌های گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان پیرامون عملکرد دولت در اجرای سیاست‌های اقتصاد‌ مقاومتی در دوران پسابرجام اظهار داشت: سیاست‌های اقتصادی دولت نشان‌دهنده‌ی عدم‌ جهت‌گیری اقدامات و تعهدات‌ش در جهت اقتصاد مقاومتی است.

وی در ادامه با اشاره به قراردادهای اقتصادی منعقد شده با دیگر کشور‌ها افزود: این قراردادها بر پایه‌ی واردات بی‌رویه پایه‌گذاری شده و جایگاهی در سیاست‌های اقتصاد مقاومتی ندارند؛ در شرایط کنونی که سیاست‌های اقتصادی دولت منجر به رکود تولیدات داخلی شده، نمی‌توان چشم‌انداز روشنی به مقاوم‌کردن اقتصاد در دوران پسا‌برجام داشت.

عضو جمعیت‌ایثارگران انقلاب تاکید کرد: یکی از مولفه‌های اقتصاد مقاومتی تقویت تولید داخلی است؛ بنابراین با واردات بی‌رویه‌ کالاهایی که مشابه آن در داخل کشور تولید می‌شود، در شرایط نه چندان خوب اقتصادی کشور به ضرر تولید داخلی خواهد بود.

شاکری در پایان سخنان خود خاطرنشان‌کرد: در وضعیت کنونی نیازمند تدبیر و اتخاذ راهکار مناسبی در جهت اجرایی کردن سیاست‌های اقتصاد مقاومتی هستیم.
 
انتهای پیام/برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی نیازمند تدبیر و اتخاذ راهکار مناسب است» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( باشگاه خبرنگاران ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-3083) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : باشگاه خبرنگاران