پرسپولیس دیگر اردوی پرخرج خارجی نخواهد داشت

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، جعفر کاشانی در خصوص انتقاداتی که برخی پیشکسوتان در خصوص عدم توجه باشگاه به پیشکسوتان انجام داده‌اند، اظهار داشت: «من باید با بعضی پیشکسوتان که این انتقاد را گفته‌اند تماس بگیرم و پای حرفشان بنشینم که انشاالله مشکل را حل کنیم. پیشکسوت‌های باشگاه قابل احترام هستند. آنها سرمایه‌های ما هستند. باید از آنهایی که توان علمی و عملی دارند نهایت استفاده را ببریم.»

 

وی افزود: «البته پرسپولیس یک تیم است و باید به سمت باشگاه شدن برود. اگر پرسپولیس یک باشگاه شود آن‌وقت می‌تواند از پیشکسوتان هم حمایت کند.»

 

کاشانی در خصوص اینکه گفته می‌شود تیمی که 8 بازیکن آن در اختیار تیم ملی است نیازی به اردوی خارجی ندارد، گفت: «ما در این اردو روی جوان‌های باشگاه کار می‌کنیم. من هم موافق اردوی خارجی و پر خرج نیستم. اما دو نکته وجود دارد. اول اینکه این اردو برای پرسپولیس رایگان تمام شده است. نکته دوم اینکه استادیوم پرسپولیس در حال شکل گرفتن است و بعد از آن می‌توانیم در استادیوم خودمان اردو بزنیم. برنامه اردوی خوب داخلی نیز در حال فراهم شدن است که پس از این اردوی پر خرج خارجی نداشته باشیم.»

ایلنا

109


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «پرسپولیس دیگر اردوی پرخرج خارجی نخواهد داشت» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( جام نیوز - ورزشی ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-319017) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : جام نیوز - ورزشی