فراخوان متخصصان خون کشوربرای معالجه قهرمان ملی -آکا

,فراخوان متخصصان خون کشوربرای معالجه قهرمان ملی,[categoriy]

فراخوان متخصصان خون کشوربرای معالجه قهرمان ملی -آکافراخوان متخصصان خون کشوربرای معالجه قهرمان ملی

آکاایران: فراخوان متخصصان خون کشوربرای معالجه قهرمان ملی

آکاایران: دکتر ملک محمدی رییس کمیته پزشکی فدراسیون کشتی با تایید این خبر گفت: آرمیده با یک بیماری خاص خونی مبارزه می کند و در همین راستا رسول خادم ریس فدراسیون در نامه ای ضمن تشکر از از دکتر قاضی زاده هاشمی وزیر محترم بهداشت درباره دستور ایشان به اختصاص اتاقی خصوصی برای آسایش ابوالفضل ارمیده، درخواست کرد تا از طریق یک فراخوان عمومی، تمامی متخصصان صاحب جایگاه درزمینه خون در ایران، شرایط این قهرمان ملی را بررسی کنند تا در نهایت بهترین تصمیم در این زمینه اتخاذ شود.
وی با قدردانی از تلاش پزشکان و پرسنل بیمارستان امام خمینی(ره) و دانشکده علوم پزشکی تهران گفت: در صورتی که در نهایت به این جمع بندی برسیم که نیاز به ارسال پرونده وی به پزشکان خارج از کشور را داریم، قطعا این کار انجام می شود. هرچند بدلیل وضعیت خاص این قهرمان عزیز، امکان انتقال وی حتی به بیمارستان دیگر در داخل کشور هم، عملا امکان پذیر نیست.


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «فراخوان متخصصان خون کشوربرای معالجه قهرمان ملی -آکا» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( آکا ایران ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-319069) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : آکا ایران