قرار نیست مدیرعامل پرسپولیس شوم/ چرا باید طاهری تغییر کند؟ -آکا

سرپرست کمیته اقتصادی فدراسیون فوتبال با بیان اینکه قرار نیست مدیرعامل باشگاه پرسپولیس شود، گفت: اتفاقا الان شرایط پرسپولیس باثبات است و علی اکبر طاهری باید به کارش ادامه بدهد.

امیر عابدینی درباره اینکه گفته می شود روابط خوبی با مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان دارد و قرار است به جای علی اکبر طاهری مدیرعامل باشگاه پرسپولیس شود، گفت: رابطه سلطانی فر با هیچکس بد نیست. اینکه رابطه وزیر با کسی خوب باشد هم به این معنا نیست که به او پست بدهد.

به گزارش آکاایران: وی افزود: سلطانی فر آدم باهوشی است که مدیریت را خوب بلد است. او هرجا بوده، موفق کار کرده است و تصمیماتش درست و حسابی و کارشناسی است.

سرپرست کمیته اقتصادی فدراسیون فوتبال یادآور شد: تصمیمات سلطانی فر بر اساس شرایط است نه دوستی و آشنایی. وقتی وزیر می بیند پرسپولیس در حال حاضر ثبات دارد و علی اکبر طاهری سرپرست باشگاه کارش را به خوبی انجام می دهد، او را حفظ می کند. چرا نباید طاهری در پرسپولیس حفظ شود؟

عابدینی تاکید کرد: اتفاقا پیش از اینکه آقای سلطانی فر به وزارت ورزش بیاید، طاهری به من می گفت که خسته شده ام و می خواهم از پرسپولیس بروم ولی به او گفتم حیف است الان بروی. او باید بماند و کارش را انجام بدهد.

وی در پایان تاکید مجدد بر اینکه با او برای مدیرعاملی پرسپولیس صحبت نشده و چنین چیزی را نشنیده است، گفت: نگرانی من بیشتر مربوط به مدیریت دولتی پرسپولیس و استقلال است که این ضربه می زند. روش کار باید طوری باشد که دست مدیران باز باشد و اختیار داشته باشند.


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «قرار نیست مدیرعامل پرسپولیس شوم/ چرا باید طاهری تغییر کند؟ -آکا» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( آکا ایران ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-319072) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : آکا ایران