به عشق پرسپولیس سکوت کرده بودم اما حالا افشاگری می‌کنم

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، یکی از مهمانان برنامه شب گذشته 90 محمدحسن انصاری فر مدیرعامل اسبق باشگاه پرسپولیس بود. او قرار بود به بررسی پرونده ویژه این هفته با موضوع بدهی های سرسام آور باشگاه های سرخابی بپردازد. انصاری فر مدعی شد که در زمان مدیرعاملی اش در پرسپولیس طلب بازیکنانی که قبل از حضور وی با باشگاه قرارداد بسته اند را پرداخت کرده است که این موضوع با اعتراض امیرحسین اصلانیان مواجه شده است.

اصلانیان در واکنش به این گفته انصاری فر در صفحه اجتماعی خود نوشت: «همین آقا زمانی که مدیر عامل بود وقتی رفتم برای طلبم گفت برو با هر کی قرارداد بستی بگیر به من مربوط نیست. رسما از باشگاه به بیرون رانده شدم. انگار نه انگار که قرارداد من با با باشگاه پرسپولیس بود. بماند که انتهای فصل که پایم خوب شد و برای دریافت رضایتنامه آمدم، گفت تو محبوبی بمان و من در جواب گفتم متشکرم با پیکان ٣ ساله تمام کردم. آقای انصاری فر چرا دروغ میگی ما طلب های قدیم رو پرداخت کردیم⛔️ سندش رو براتون منتشر می کنم ببینید.

یه چیزی تو دلم بود خواستم این رو هم بدونید؛ بابت این قرارداد که پولی ندادند، من رو بعد از ٢، ٣ سال ممنوع الخروج کردند و بابت پول نگرفته اون سال ٩ میلیون که جریمه مالیاتی هم بهش خورده بود را از جیبم به اداره مالیات پرداخت کردم و حتی ١ ریال از هزینه درمانی که بالای ١٠ میلیون و ٣ عمل جراحی بود را هم متقبل نشدند. نمی‌خواستم این نامه محرمانه که مربوط به حسابرسی کل کشور هست مبنی بر بدهی باقی مانده به بازیکنان رو مطبوعاتی کنم ولی خونم به جوش آمد به خاطر دروغ در رسانه ملی. بنده دنبال پول نیستم و این همه سال به عشق پرسپولیس سکوت کردم و شکایت نکردم ولی دروغ باعث شد که سند رو کنم.

ولی این فقط یکی از طلب هاست که دکتر دادکان هم روش امضا کرده، خطاب به جعفر کاشانی رئیس هیئت مدیره وقت که متاسفم که حتی حرف رئیس فدراسیون را هم زمین انداختند. اگر لازم شد باز هم نامه و چک موجوده ولی متاسفم که فقط دروغ گفته میشه.لازم به ذکر است از این لیست ٩٥ درصد به پولشان رسیدند از جمله بزرگان تیم. چند خطی از مصاحبه رضا شاهرودی و چیزی که در ٩٠ امشب مشاهده شد را در ادامه می بینید. قضاوت با مردم. گور پدر آن پول ها. ولی ایراد نداره از ما که گذشت، ما به عشق پرسپولیس سکوت کردیم. به امید قهرمانی❤️

450


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «به عشق پرسپولیس سکوت کرده بودم اما حالا افشاگری می‌کنم» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( جام نیوز - ورزشی ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-319117) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : جام نیوز - ورزشی