موضع امیرعابدینی نسبت به خبر مدیرعاملی اش!

به گزارش افکارنیوز،

امیر عابدینی درباره احتمال مدیرعاملی‌اش در باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: «شب گذشته برخی دوستان با من تماس گرفتند و گفتند قبول نکن. برخی دیگر تماس گرفتند و به من تبریک گفتند. ابتدا متوجه نشدم چرا ابتدا می‌گویند قبول نکن و در ادامه هم تبریک می‌گویند. تا این که پس از لحظاتی متوجه شدم خبری منتشر شده مبنی بر اینکه من مدیرعامل باشگاه پرسپولیس خواهم شد. در این باره بگویم تا این لحظه که با شما صحبت می‌کنم، کسی به من پیشنهاد مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس را نداده و در این زمینه هم صحبتی با من نشده است.»

 

عابدینی درباره اینکه اگر به او پیشنهاد مدیرعاملی بشود قبول خواهد کرد یا خیر گفت: «باشگاه پرسپولیس یک باشگاه دولتی است اما باشگاه باید به صورت خصوصی مدیریت شود. من هدفم خدمت به فوتبال است و در حال حاضر هم که با شما صحبت می‌کنم، در حال فراهم کردن امکانات البسه تیم ملی هستم. همین که بتوانم در گوشه‌ای از این فوتبال خدمت کنم و موفق شوم، برایم بس است.»

وی در ادامه در پاسخ به این سوال که آیا احتمال دارد علی اکبر طاهری از مدیریت پرسپولیس کنار برود یا خیر گفت: «من چیزی در این مورد نمی‌دانم اما دو ماه قبل آقای طاهری به من گفتند که خسته شده‌اند و می‌خواهند کناره‌گیری کنند اما من به او گفتم شما مدیری موفق هستید و بهتر است بمانید و به کارتان ادامه دهید. ما هم در هر زمینه‌ای که بتوانیم به شما کمک می‌کنیم.»

عابدینی درباره اینکه گفته می‌شود روابط خوبی با سلطانی فر دارد گفت: «رابطه سلطانی فر با هیچ کس بد نیست. اینکه رابطه وزیر با کسی خوب باشد هم به این معنا نیست که به او پست بدهد.»

وی افزود: «سلطانی فر آدم باهوشی است که مدیریت را خوب بلد است. او هر جا بوده، موفق کار کرده است و تصمیماتش درست و حسابی و کارشناسی است.»

سرپرست کمیته اقتصادی فدراسیون فوتبال یادآور شد: «تصمیمات سلطانی فر بر اساس شرایط است نه دوستی و آشنایی. وقتی وزیر می بیند پرسپولیس در حال حاضر ثبات دارد و طاهری کارش را به خوبی انجام می‌دهد، او را حفظ می‌کند. چرا نباید طاهری در پرسپولیس حفظ شود؟»

وی در پایان تاکید مجدد بر اینکه با او برای مدیرعاملی پرسپولیس صحبت نشده و چنین چیزی را نشنیده است، گفت: «نگرانی من بیشتر مربوط به مدیریت دولتی پرسپولیس و استقلال است که این ضربه می‌زند. روش کار باید طوری باشد که دست مدیران باز باشد و اختیار داشته باشند.»


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «موضع امیرعابدینی نسبت به خبر مدیرعاملی اش!» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( افکار نیوز ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-319120) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : افکار نیوز