روند اعطای سرورهای حمایتی مشخص شد

سرورهای حمایتی به تیم‌های بازی‌ساز این امکان را می‌دهد تا ضمن کاهش قابل توجه هزینه‌های نگهداری بازی‌های خود، تمرکزشان را بیش‌ازپیش روی توسعه محصول و جذب هرچه بیشتر مخاطبان معطوف نمایند.

این سرورها که روی سیستم‌های سخت‌افزاری با بالاترین کیفیت ممکن در داخل ایران ارائه می‌شوند، به تیم‌های بازی‌ساز این امکان را می‌دهد تا ضمن کاهش قابل توجه هزینه‌های نگهداری بازی‌های خود، تمرکزشان را بیش‌ازپیش روی توسعه محصول و جذب هرچه بیشتر مخاطبان معطوف نمایند.

پس از انجام پیش ثبت نام اولیه متقاضیان سرورهای حمایتی برای بازی‌های آنلاین ایرانی، بازی‌سازان عزیز برای نهایی کردن درخواست خود می‌بایست در اسرع وقت با حضور در واحد حمایت بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای با تکمیل فرم‌های مربوطه و با توجه به قیمت‌ها و نحوه پرداختاقدام نمایند.

لازم به ذکر است برای بازی‌سازانی که در مدت گذشته موفق به پیش ثبت نام نشده‌اند نیز این فرصت فراهم است تا از طریق سایت iranrate.ir  نسبت به پیش ثبت‌نام اقدام کنند. بدیهی است با توجه به محدودیت این خدمات اولویت با کسانی است که زودتر اقدام کرده باشند.

روند کار:

۱ . انجام پیش ثبت نام در سایت iranRate.ir  (برای کسانی که هنوز پیش ثبت نام نکرده‌اند) لازم به توضیح است که پس از پر کردن پروفایل شرکت بخش مربوط به سرورهای حمایتی باید تکمیل گردد و امری ضروری است.

۲ . مراجعه به بنیاد (واحد حمایت برای انجام امور مربوطه از جمله تعهد نامه و راهنمایی در مورد نحوه پرداخت)


گفتنی است؛ متقاضیان برای نهایی کردن ثبت‌نام جهت دریافت این سرورها تا روز چهارشنبه مورخ 4 آذر ماه فرصت دارند.

منبع: روابط عمومی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای

انتهای پیام/


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «روند اعطای سرورهای حمایتی مشخص شد» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( باشگاه خبرنگاران ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-319124) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : باشگاه خبرنگاران