پدر بی رحم محاکمه شد

به گزارش افکارنیوز،

مرضیه محبی وکیل مدافع اعظم و فرزندانش اظهار کرد: متهم این پرونده 19 آبان در شعبه سوم دادگاه کیفری یک استان خراسان رضوی محاکمه شد و هم اکنون منتظر صدور حکم دادگاه هستیم.

این وکیل دادگستری با بیان اینکه موکلانش (اعظم و دو فرزندش) در دادگاه حضور داشتند افزود: متهم در جلسه رسیدگی، دفاعی برای ارائه نداشت و به ضرب و شتم همسر و فرزاندش اقرار اما سایر اتهامات مندرج در کیفرخواست را انکار کرد.

به گفته محبی، شروع به قتل، حبس غیرقانونی، شکنجه، کودک آزاری، ایراد ضرب و جرح با چاقو و آدم ربایی از جمله اتهامات مندرج در کیفرخواست این پرونده است.

وکیل مدافع اعظم و فرزندانش گفت: با توجه به شدت جراحات و صدمات وارده به موکلانم که تا آستانه مرگ رفتند و آزار روحی و روانی بسیار به آنها و حتی جامعه وارد شده، تقاضای اشد مجازات را برای متهم پرونده داشتیم.

این وکیل دادگستری افزود: جلسه رسیدگی به این پرونده حدود 5 ساعت طول کشید و یکی از بچه‌هایی که مورد اذیت و آزار پدرشان قرار گرفته بود، جزئیات ماجرا را تشریح کرد.

به گفته محبی، متهم پرونده در بازداشت بدون ملاقات به سر می‌برد.


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «پدر بی رحم محاکمه شد» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( افکار نیوز ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-319134) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : افکار نیوز