وقتی عضو حزب منحله ساز ناکوک آمریکا را کوک می‌کند

خانه | سیاسی کیهان منبع:

یک روزنامه زنجیره‌ای ضمن تحریف خبر کارشکنی آمریکا علیه مبادلات دلاری ایران، خواستار اجرای برجام 2 در منطقه شد.

وقتی عضو حزب منحله ساز ناکوک آمریکا را کوک می‌کند
به گزارش افکارنیوز،

رئیس بانک مرکزی در مصاحبه با بلومبرگ در سخنرانی در شورای روابط خارجی آمریکا به کارشکنی آمریکا در دسترسی به چرخه دلار در جهان اعتراض کرده و گفته بود تقریباً هیچ چیزی از اجرای برجام عاید ایران نشده و بدون دسترسی ایران به اقتصاد جهانی برجام فرو خواهد پاشید.

اما روزنامه اعتماد با تحریف این واقعیت تیتر زد «تحریم دلار در یک قدمی حذف- دیدار تاریخی سیف و وزیر خزانه‌داری آمریکا»!

این روزنامه همچنین مقاله‌ای را از الهه کولایی عضو حزب منحله مشارکت منتشر کرد که ضمن آن ادعا شده «ایران به دنبال تکرار برجام در منطقه باشد». کولایی اما توضیح نمی‌دهد که با توجه به امتیازهای نقد واگذار شده در برجام و وعده‌های نسیه‌ای که به تصریح رئیس بانک مرکزی عملی نشده، دعوت به تکرار برجام آیا چیزی جز صاف کردن جاده ناهموار آمریکایی‌ها در منطقه است»؟!

برخی همکاران فراری روزنامه اجاره‌ای اعتماد هم اکنون با رسانه‌های ضدانقلاب از جمله بی‌بی‌سی همکاری می‌کنند، اعتماد تا مدت‌ها تحلیل‌های شبکه دولتی انگلیس را به اسم خود منتشر می‌کرد که پس از اعتراض ناظران رسانه‌ای مجبور به توقف این روند شد.

کلمات کلیدی:

حزب منحله روزنامه زنجیره‌ای برجام 2


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «وقتی عضو حزب منحله ساز ناکوک آمریکا را کوک می‌کند» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( افکار نیوز ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-3193) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : افکار نیوز