اگر رئیس جمهور بودم توافق هسته‌ای انجام نمی‌دادم/ هم‌اکنون برجام باید تعلیق شود

به گزارش سرویس سیاسی جام نیـوز، جان کاسیچ نامزد جمهوری خواه انتخابات آمریکا در سال 2016 در گفتگو با روزنامه صهیونیستی هاآرتص (Haaretz) درخصوص پاره کردن برجام در روز اول ریاست جمهوری و گفت: «من معتقدم باید آن را اکنون معلق کرد زیرا نمی‌دانیک چه چیزی اتفاق می‌افتد.»

فرماندار ایالت اوهایو درباره حمایت از اقدام دیپلماتیکی که برنامه هسته‌ای ایران را تایید کند، تصریح کرد اگر وی رئیس جمهور بود چنین توافقی رخ نمی‌داد زیرا زمینه مشترکی را برای ادامه حرکت نمی‌بیند.

این نامزد جمهوری خواه ضمن ابراز انزجار از توافق هسته‌ای، وعده‌های دیگر جمهوری‌خواهان درخصوص "پاره کردن برجام در روز اول ریاست جمهوری" را رد کرد و گفت: «من معتقدم باید آن را اکنون معلق کرد زیرا نمی‌دانیک چه چیزی اتفاق می‌افتد.»


کاسیچ با بیان اینکه نتانیاهو می‌خواهد بداند که در سایه خشونت‌های فعلی، عباس چه اقدامی را می‌خواهند انجام دهد، افزود: «اگر زمان آن مناسب باشد، از ما (آمریکا) خواهند خواست تا بعنوان میانجی وارد شویم.»

وی تاکید کرد ایالات متحده نباید تا زمانی که ازش درخواست نشده در اقدامات سازش میان تشکیلات خودگردان و رژیم صهیونیستی دخالت کند.


این نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا با تاکید دوباره بر حمایتش از رژیم صهیونیستی و تشریح اظهاراتش در نشست آیپک درخصوص لزوم ارایه حمایت‌های نظامی به اسراییل گفت: «گمان می‌کنم آنها باید از هرنظر برتری نظامی داشته باشند.»


کاسیچ با بیان اینکه آمریکا می‌تواند چیزهای زیادی از رژیم صهیونیستی در موارد امنیتی یاد بگیرد، سازمان‌های اطلاعاتی امنیتی اسراییل را منحصر به فرد خواند.


وی در پایان خواستار توقف جنبش تحریم اسراییل شد و ان را بی‌معنی خواند.

507

فرماندار ایالت اوهایو درباره حمایت از اقدام دیپلماتیکی که برنامه هسته‌ای ایران را تایید کند، تصریح کرد اگر وی رئیس جمهور بود چنین توافقی رخ نمی‌داد زیرا زمینه مشترکی را برای ادامه حرکت نمی‌بیند.


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «اگر رئیس جمهور بودم توافق هسته‌ای انجام نمی‌دادم/ هم‌اکنون برجام باید تعلیق شود» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( جام نیوز ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-3230) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : جام نیوز