وقتی صحنه های متفاوت از سوشا می بینیم/تصاویر

به گزارش افکارنیوز،

سوشا در این بازی نه پرخاشگر بود و نه اهل کار نمایشی. در دربی 82 سوشا مکانی را متفاوت با بازی های قبل دیده بودیم.

مکانی که به دلیل تجربه بیشتر بازی در دربی بر لوبانوف ترجیح داده شد قدر این موقعیت را به خوبی دانست و اگر مرتکب آن اشتباه نمی شد نمره کاملا قبولی می گرفت.

باید به این نکته اشاره کرد که سوشا در چند صحنه واکنش های خوب و دیدنی داشت. با این نمایش به نظر می رسد وی دوباره می خواهد به تیم ملی برگردد و خوب می داند برای رسیدن به این مهم اولین کاری که باید بکند دوری از حاشیه به خصوص در بازی است.

دعوت از سوشا مکانی به اردوی تیم ملی پیش از بازی با هند و عمان با انتقاد رسانه های گروهی همراه بود اما این انتقادات ادامه نیافت چرا که کی روش بر روی نام سوشا خط کشید. مکانی که به خوبی متوجه شده پیراهن تیم ملی در حال از دست رفتن است در دربی 82 نشان داد که می خواهد با نگاه متفاوتی دروازه بانی کند.

فقط معطوف بودن به چارچوب دروازه و انجام وظیفه ای که به او محول شده است. نه کمتر و نه بیشتر. این سوشای دربی 82 بود.

البته مکانی باید بیشتر از این ها روی عملکردش متمرکز شود. اشتباهی که او در بازی با استقلال مواجه شد اشتباه نابخشودنی بود به خصوص اگر پرسپولیس نتیجه را پیش نبود.

چنین اشتباهاتی از دروازه بانی چون سوشا که برای پرسپولیس بازی می کند و به اردوی تیم ملی دعوت می شود بعید است، هر چند که پیش تر هم از سوشا اشتباهات بزرگی را دیده بودیم.

مکانی اگر خود بخواهد می تواند دروازه بان خوبی باشد و اگر نخواهد همین جایگاه را هم از دست خواهد داد. البته همان طور که اشاره شد سوشا را در دربی 82 یک دروازه بان آرام و خونسرد دیدیم و تنها اشتباهش دفع دو ضرب توپ بود که زیر پای جابر انصاری افتاد و گل شد. هر چند ممکن است در این صحنه لغزندگی زمین صاحب فرار توپ شده باشد.


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «وقتی صحنه های متفاوت از سوشا می بینیم/تصاویر» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( افکار نیوز ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-3236) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : افکار نیوز