بدهی تراکتورسازی به «لوپز» مربوط به ما نیست/ «تونی» خجالت کشید! -آکا

عضو هیات مدیره باشگاه تراکتورسازی تبریز می گوید بدهی این باشگاه به «فلاویو لوپز» مربوط به دوران مدیرعاملی وی نیست.

سعید عباسی درباره تهدید فیفا به کسر از امتیاز از باشگاه تراکتورسای به خاطر بدهی این باشگاه به فلاویو لوپز، گفت: این بدهی مربوط به مدیران پیش از من بوده است. لوپز سه سال قبل از مدیریت من از باشگاه بدهکار بود. علاوه بر لوپز، «اشپیتیم آرفی»، « آنسلمو گونزالس» و «تونی اولیویرا» هم طلبکار بودند ولی با آنها رایزنی کردیم تا از شکایت صرفنظر کردند.

به گزارش آکاایران: وی افزود: شنیده ام که دوستان ما در باشگاه گفته اند برای حل مشکل در حال رایزنی بین المللی هستیم. باید بگویم رایزنی ها از قبل انجام شده است و حالا باید پول آنها را پرداخت کنند. ما موفق شدیم دو سال پروسه شکایت آنها را عقب اندازیم.

عضو هیات مدیره باشگاه تراکتورسازی تصریح کرد: اولین ماموریت ما در باشگاه تراکتورسازی (در زمان مدیرعاملی) این بود که حساب و کتاب های مالی را شفاف و مشخص کنیم که این کار انجام شد. باشگاه باید زرنگی کند چون مبلغ کمی از قرارداد بازیکنی مثل لوپز باقی مانده است. البته هیچکس در باشگاه از ما مشورت نگرفته است.

عباسی درباره بدهی باشگاه تراکتورسازی به تونی اولیویرا سرمربی پیشین این تیم هم گفت: به خاطر عدم حسابرسی و ریخت و پاش هایی که صورت گرفته بود، رقم های پرداختی به تونی را فیکس کردیم. کار به جایی رسید که حتی تونی خجالت کشید چون رقمی که به فیفا برای مطالباتش اعلام کرده بود، بیشتر از رقم واقعی بود!

مدیرعامل پیشین تراکتورسازی در پایان تاکید کرد: ما در آن مقطع زمانی حساب و کتابها را «شسته و رفته کردیم». البته طلب بازیکنی مثل گونزالس را دادیم که پرداخت این طلب، کمر مار ا شکست. همانطور که گفتم الان پول زیادی نمانده که به بازیکنی مثل لوپز بدهند. باید حواس باشگاه باشد.


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «بدهی تراکتورسازی به «لوپز» مربوط به ما نیست/ «تونی» خجالت کشید! -آکا» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( آکا ایران ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-324035) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : آکا ایران