تشریح عملکرد ۶ پینگ پنگ باز اعزامی به تور جهانی سوئد -آکا

سرمربی تیم ملی تنیس روی میز عملکرد این تیم در مسابقات تور جهانی سوئد را تشریح و تأکید کرد که به اهداف مورد نظر در رابطه با بهبود وضعیت بازیکنان در رنکینگ جهانی دست یافته است.

جمیل لطف الله نسبی به عملکرد تک به تک بازیکنان در این رقابت ها اشاره کرد و یادآور شد: محمدرضا اخلاق پسند طی سال های گذشته حضور خیلی کمی در رقابت های بین المللی داشت و همین مسئله روی عملکردش در سوئد به لحاظ تمرکز تأثیر گذاشته بود. محمدرضا به خاطر نداشتن تمرکز یکپارچه در لحظات حساس دیدارهایش نمی توانست تصمیم درستی برای چگونگی عملکردش بگیرد اما در مجموع و با در نظر گرفتن همه جوانب، عملکرد خوبی در این رقابت ها داشت. اخلاق پسند خوب کار کرد اگرچه نتوانست نتایج را به نفع خودش ثبت کند.

به گزارش آکاایران: وی با اشاره به بیماری میدیا لطف الله نسبی و اینکه به خاطر آنفلوآنزا نتوانست با آمادگی کامل مقابل حریفانش قرار بگیرد، خاطرنشان کرد: میدیا مقابل حریف انگلیسی خود باخت، در حالی که رقابت خوبی با او داشت. شاید اگر گیم اول این بازی به نفع میدیا تمام می شد، در پایان نتیجه دیگری به دست می آمد. درکل میدیا هم طی سال های گذشته از رقابت های این چنینی دور بود و به همین دلیل با تمرکزی از هم گسیخته در سوئد به میدان رفت. مشکل میدیا دقیقاً همان مشکل محمدرضا بود.

سرمربی تیم ملی تنیس روی میز با بیان اینکه امین میرالماسی و امیرحسین هدایی هم دیدارهای قابل قبولی برابر حریفان خود برگزار کردند، در مورد عملکرد کلی نوشاد عالمیان که تا مرحله یک شانزدهم نهایی پیش رفت و حتی موفق شد حریف آلمانی خود را شکست دهد، توضیح داد.

وی گفت: نوشاد طی سال گذشته با افت رنکینگ مواجه شد و این موضوع تا حدی روی اعتماد به نفسش تأثیر گذاشته است، در حالی که همچنان این قدرت را دارد که مقابل بازیکن بهتر از خودش پیروز شود، کما اینکه توانست پاتریک فرانزیسکا که رنک بالاتری از خودش داشت را شکست دهد. بنابراین نوشاد باید به این باور برسد که می تواند مقابل حریفان قدرتمند هم پیروز شود.

لطف الله نسبی با تأکید بر اینکه خودباوری و تقویت اعتماد به نفس دو موضوعی است که در مورد نوشاد عالمیان باید مورد توجه قرار بگیرد، اظهار داشت: در رقابت با اوتچاروف نتیجه ۹ بر ۶ بود که نوشاد دو توپ متوالی را خراب کرد، در حالی که اگر وی می توانست از این دو حرکت امتیاز بگیرد، نتیجه چیز دیگری می شد. در مجموع اما عملکرد نوشاد در سوئد خیلی باکیفیت و قابل قبول بود.

لطف الله نسبی با بیان اینکه نوشاد می تواند مجدداً به جایگاه بالا در رنکینگ جهانی دست یابد، به عملکرد برادر وی اشاره کرد و گفت: نیما بعد از دو برد در مرحله مقدماتی، مغلوب حریفی از چین شد؛ بازیکنی که با توجه به شرایط فعلی اش قطعاً در آینده خیلی بیشتر از او خواهیم شنید. این بازیکن چینی بعد از غلبه بر نیما مقابل حریفی از هند که رنکینگ بالاتری از خودش داشت، چهار بر صفر پیروز شد. در کل نیما مقابل این بازیکن خیلی خوب بازی کرد و باخت شرافتمندانه و آبرومندی داشت.

سرمربی تیم ملی تنیس روی میز در پایان و در ارزیابی کلی عملکرد ملی پوشان در تور جهانی سوئد گفت: هدف از حضور در این رقابت ها این بود که موقعیت بازیکنان حاضر در رنکینگ جهانی به واسطه امتیازهای به دست آمده بهتر شود و بازیکنانی هم که طی سال های گذشته به خاطر دور بودن از میادین، از رنکینگ خارج شده بودند، بتوانند مجدداً شرایط ورود به رنکینگ را به دست بیاورند. با توجه به چگونگی عملکرد بازیکنان تا حد زیادی به این اهداف رسیدیم.


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تشریح عملکرد ۶ پینگ پنگ باز اعزامی به تور جهانی سوئد -آکا» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( آکا ایران ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-324036) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : آکا ایران