تاسیسات امید داشت فاصله را کم کند/ به قهرمان نیم فصل جام نمی دهند -آکا

سرمربی تیم فوتسال گیتی پسند اصفهان می گوید به قهرمان نیم فصل مسابقات لیگ برتر جام نمی دهند.

رضا لک درباره تساوی تیم فوتسال تاسیسات دریایی و گیتی پسند در هفته یازدهم لیگ برتر فوتسال، گفت: دو تیم بازی خوبی انجام دادند و شرایط جدول هم حساسیت ها را بیشتر کرده بود. ما در روزی که محمد کشاورز و «مورنو» را در اختیار نداشتیم، خوب کار کردیم. هدف ما کسب سه امتیاز از این مسابقه بود و از دقایق اولیه هم در زمین حریف کار را شروع کردیم.

به گزارش آکاایران: وی با بیان اینکه تاسیسات تیم پرمهره ای است، افزود: هدف تاسیسات این بود که بازیکنان کارساز ما را از جریان مسابقه خارج کنند که در بخش هایی از مسابقه در این کار موفق بودند. در نهایت روی یک غافلگیری گل خوردیم. در روزی که می توانستیم سه امتیاز مسابقه را کسب کنیم، به یک امتیاز رسیدیم ولی از تلاش بازیکنانم بسیار راضی هستم.

سرمربی تیم فوتسال گیتی پسند درباره پاره شدن نوار پیروزی های این تیم در لیگ برتر، گفت: ما از اول هم گفته بودیم دنبال رکورد نیستیم. قطعا سریع به شرایط قبل بر می گردیم و به روند بردهایمان ادامه می دهیم. هدفمان قهرمانی در لیگ است.

لک در خصوص اینکه گیتی پسند به عنوان قهرمانی زودهنگام نیم فصل رسیده است، تصریح کرد: به قهرمان نیم فصل جام نمی دهند. ما از روز اول با برنامه آمدیم و یک هدف داریم. خوشبختانه کار با بازیکنان گیتی پسند به خاطر درک بالایی که دارند راحت است و به سمت این هدف حرکت می کنیم.

سرمربی گیتی پسند در پایان درباره تماس های مشکوک با بازیکنان این تیم قبل از بازی با تاسیسات دریایی هم گفت: ما در درون تیم مشکلی نداریم. بازیکنان ما همگی قابل اعتماد هستند. فرصتی نشد تا با عراقی زاده (قائم مقام باشگاه که این ادعا را مطرح کرده بود) صحبت کنم ولی وی قطعا با توجه به شناختی که از بعضی افراد دارد، این حرف را زده است. هدف بازیکنان ما قهرمانی است ولی بعضی از افراد دنبال مسائل دیگری هستند.


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تاسیسات امید داشت فاصله را کم کند/ به قهرمان نیم فصل جام نمی دهند -آکا» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( آکا ایران ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-324050) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : آکا ایران