کشف هروئین از مخزن گاز سمند

به گزارش افکارنیوز،

سرهنگ دوستعلی جلیلیان گفت: در راستای مبارزه با قاچاقچیان و سوداگران مرگ، ماموران یگان تکاوری112 شهرستان ایرانشهر مستقر در ایست و بازرسی مسجد ابوالفضل، در حین کنترل خودروهای عبوری، به خودرو سمند که از ایرانشهر به مقصد یکی از استان های مرکزی درحرکت بود مشکوک شده و آن را متوقف کردند.

وی افزود: مأموران پس از بازرسی دقیق خودرو، به کپسول گاز خودرو مشکوک شده که در بررسی، مقدار 38 بسته مواد مخدر از نوع هروئین به وزن  39 کیلوگرم که به طرز ماهرانه ای جاساز شده بود کشف کردند.

 این مقام انتظامی تصریح کرد:در این رابطه یک نفر متهم دستگیر که پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شد.

فرمانده انتظامی شهرستان ایرانشهر در پایان خاطرنشان کرد: یکی از ماموریت های مهم پلیس، مبارزه با هرگونه حمل، نگهداری، خرید و فروش و قاچاق مواد مخدر به عنوان بلای خانمان سوز جامعه است و برخورد نیروی انتظامی در این راستا محکم و قاطع خواهد بود.


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «کشف هروئین از مخزن گاز سمند» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( افکار نیوز ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-324075) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : افکار نیوز