امکان استفاده از تخفیف مکالمه در اربعین بین ایران و عراق ۱۰ روزه شد

در حالی که توافقاتی بین ایران و عراق مبنی بر امکان استفاده از تخفیف مکالمه میان دو کشور در ایام اربعین صورت گرفته بود، ظاهرا اپراتورهای عراقی این زمان را ۱۰ روزه اعلام کرده‌اند.

وزارت ارتباطات با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد که اپراتورهای عراقی به توافق با وزیر ارتباطات ایران برای تخفیف ارتباطات بین‌الملل در ایام اربعین به مدت یک ماه پایبند نبوده‌اند و این اپراتورها فقط با ۱۰ روز موافقت کردند.

در اطلاعیه وزارت ارتباطات آمده است: «با توجه به مطرح شدن برخی مسائل در رسانه‌های مختلف در خصوص تعرفه ارتباطات زائران اربعین حسینی به اطلاع می‌رساند بر اساس توافق انجام شده بین وزیر ارتباطات عراق و این وزارت، مقرر شد تعرفه ارتباطی به مدت یک ماه با ۵۰ درصد تخفیف منظور شود.»

اما در نهایت اپراتورهای عراقی با تخفیف ارتباطات بین‌الملل به مدت ۱۰ روز (‌یک هفته قبل از اربعین و سه روز پس از آن‌) موافقت کردند. 

وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات جمهوری اسلامی ایران تمامی تعهدات خود را در این زمینه به طور کامل اجرایی کرده و به توافق انجام شده پایبند بوده است.


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «امکان استفاده از تخفیف مکالمه در اربعین بین ایران و عراق ۱۰ روزه شد» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( زومیت ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-324077) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : زومیت