اقدامات شهرداری ری برای حل مشکلات زائران تهران/ معابر منتهی به حرم حضرت عبدالعظیم(ع) مناسب‌سازی شدند

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین شهردار منطقه 20 گفت: به منظور خدمات رسانی بهینه به زائران حرم حضرت عبدالعظیم الحسنی(ع)، بهسازی، پاکسازی و فضاسازی های مناسبتی در مسیر زائران انجام شده است.

احمد صفوی با اشاره به اینکه مسیر پیاده روی زائران از میدان امام حسین (ع) تا حرم حضرت عبدالعظیم (ع) است گفت: خیابان های فدائیان اسلام، کمیل، شهید رجایی، ورامین، شهید غیوری، بلوار سلمان فارسی از جمله مسیرهای پیاده روی اربعین حسینی هستند و اقدامات ترافیکی، عمرانی ،خدمات شهری و اجتماعی برای خدمات رسانی بهینه به زائران پیش بینی شده است.

صفوی با اشاره به آماده سازی امکانات رفاهی، عمومی و خدماتی و بهسازی،زیباسازی و پاکسازی معابر منتهی به حرم حضرت عبدالعظیم (ع) گفت: با اجرای روکش اساسی و لکه گیری آسفالت، نهرسازی و جدولبندی ، بهسازی و مناسب سازی خیابانهای فدائیان اسلام و امام حسین (ع) انجام شده است.

او با اشاره به اینکه اکیپ های خدمات شهری برای پاکسازی مستمر مسیر حرکت در آماده باش خواهند بود، واکاری و کاشت عرصه های فضای سبز در مسیر راهپیمائی ، رنگ آمیزی و پاکسازی آبنماهای میادین ، رنگ آمیزی المانهای شهری و ترافیکی، حذف زوائد فیزیکی، رفع نقص و نظافت سرویسهای بهداشتی ، لایروبی و شستشوی کانالها، طعمه گذاری و انسداد منافذ، شستشوی کیوسکها، نظافت و رفت و روب معابر و المانهای شهری را از اقدامات انجام شده در راستای پاکسازی و زیباسازی معابر عنوان کرد.

او با اشاره به اهمیت اجرای بهینه طرح پسماندها و جمع آوری زباله ها گفت: غرفه های فرهنگی و پذیرایی با مشارکت نهادها و سازمان های دولتی و مردم نهاد مستقر خواهد شد و خودروهای حمل زباله و ویژه جمع آوری پسماندهای خشک، جانمایی مخازن و اکیپ های جمع آوری پسماند خشک در مجاورت تمامی ایستگاه ها، توزیع نایلونهای جمع آوری زباله، لیوانهای یکبارمصرف و بروشورهای اطلاع رسانی پیش بینی شده است.


46231


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «اقدامات شهرداری ری برای حل مشکلات زائران تهران/ معابر منتهی به حرم حضرت عبدالعظیم(ع) مناسب‌سازی شدند» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( خبر آنلاین ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-324090) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : خبر آنلاین