استقلال هم برای بازگشت ستاره گلزنش شرط گذاشت

به گزارش سرویس ورزشی "جام نیوز"، نیمکت نشینی های سجاد شهباززاده در ترکیه ادامه دارد و ظاهرا باید انتقال او به آلانیا اسپور را، یک شکست برایش تلقی کرد. در این شرایط شایعات زیادی درباره بازگشت دوباره این بازیکن به استقلال شنیده می شود. سجاد قرار بود در ترکیه خوش بدرخشد و به تیم ملی برسد، منتهی نیمکت نشین شده و چه شود که به او بازی برسد. این رفتار ترک ها با سجاد نشان می دهد که علاقه ای به سبک بازی اش ندارند ولی حالا که شنیده اند استقلال خواهان اوست، شرایطی برای جدایی این بازیکن گذاشته اند. به نفع آنهاست بازیکنی را که بازی نمی دهند و حقوقش را کامل می دهند، به تیم دیگری بدهند ولی مسئله اینجاست که حالا دنبال پول هستند و حتی شایعه پیشنهاد ام صلال قطر به او را مطرح کرده اند. حضور بازیکنان ایرانی در قطر کمرنگ تر شده و گفته می شود در سال های آینده هم آنها بازیکن ایرانی جذب نمی کنند، به همین دلیل حضور او در ام صلال از نظر استقلالی ها یک شایعه است.

آبی ها این روزها وضعیت مالی خوبی ندارند و به همین از پس رضایتنامه سجاد برنمی آیند. از سویی شهباززاده نیم فصل بازی نکرده و در وضعیت خوبی به سر نمی برد به همین دلیل انتقال به استقلال بیشتر به نفع اوست. آبی ها نمی خواهند پول رضایتنامه سجاد را بدهند و شرط شان این است که او خودش رضایتنامه اش را بگیرد. یکی از مسئولان استقلال در این باره گفته: «رضایتنامه با خودش، قدمش روی چشم ما!» سجاد در این حالت می تواند با باشگاه آلانیا اسپور توافق کند و بخشی از پولش را ببخشد و جدا شود.

خبرآنلاین

110


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «استقلال هم برای بازگشت ستاره گلزنش شرط گذاشت» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( جام نیوز - ورزشی ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-324096) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : جام نیوز - ورزشی