داد استقلالی‌ها هم مثل "سرم&

به گزارش سرویس ورزشی "جام نیوز"، کی روش می گوید فوتبال ایران برای پیشرفت، در اولین گام، نیاز به زمین حرفه ای دارد. در حال حاضر اغلب زمین های فوتبال ایران خراب است و به همین دلیل سالیانه تعداد مصدومیت ها افزایش پیدا می کند. با گذشت هر سال هم وضعیت زمین ها خراب تر می شود چراکه چمن ها فرسوده می شوند و زمین ها سف تر. علیرضا منصوریان اولین مربی لیگ برتر بود که به شدت به این موضوع اعتراض کرد.

استقلال زمین درست و حسابی در اختیار ندارد و این مسئله برای تیم منصوریان مشکل ساز شده است. کادر پزشکی استقلال معتقد است مصدومیت های اخیر به دلیل زمین خراب تمرینی استقلال است. چمن کمپ مرحم حجازی وضعیت خرابی دارد و زمین آزادی هم هفته ای سه جلسه در اختیار استقلال قرار می گیرد. کاوه رضایی پس از مصدومیت اخیر خود به کادر فنی و پزشکی گفت تنها خرابی زمین علتش بوده است. به همین دلیل منصوریان به دنبال حل این مشکل است و امیدوار است باشگاهی که دو بار قهرمان آسیا شده، حداقل یک زمین تمرینی خوب داشته باشد.

بی شک اگر این باشگاه بتواند زمین چمن خود را درست کند، به نفع آینده این باشگاه هم خواهد بود. در تمرین روز پنجشنبه آبی ها هم خرابی زمین نزدیک بود باعث مصدومیت محسن کریمی و فرشید اسماعیلی شود. منصوریان به این دو بازیکن گفت که باید بیشتر مراقب باشند و با وجود خرابی زمین، مبادا مصدوم شوند. سرمربی استقلال حتی در این باره گفته است: «روی آسفالت که نمی توانیم تمرین کنیم. نیاز به یک زمین چمن داریم و امیدوارم این مشکل به شکلی حل شود.»

خبرآنلاین

110


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «داد استقلالی‌ها هم مثل "سرم&» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( جام نیوز - ورزشی ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-324097) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : جام نیوز - ورزشی