بازگشت کارگردان پبشکسوت با

به گزارش افکارنیوز،

ابراهیم وحیدزاده کارگردان پیشکسوت سینما بزودی تازه ترین فیلم خود با عنوان «بی دفاع» را مقابل دوربین خواهد برد. کارگردانی که از سال گذشته تاکنون بدنبال ساخت این فیلم بوده اما تاکنون شرایط ساخت فراهم نشده است.

وحید زاده در گفتگو با خبرنگار سینمایی دیباچه درباره ساخت «بی دفاع» گفت: بدنبال فراهم کردن شرایط مالی این فیلم برای ساخت هستم و بزودی این فیلم را مقابل دوربین خواهم برد.
 

کارگردان «تاکسی نارنجی» در مورد ویژگی های فیلم سینمایی «بی دفاع» گفت: این فیلم هم مانند آثار قبلی ام بن مایه طنز دارد و از نظر ساختاری شبیه فیلم سینمایی «مجسمه» است که قرار است در سه اپیزود ساخته شود.

 فیلم سینمایی «بی دفاع» داستان زندگی یک نقاش و اتفاقاتی است که برایش رخ می دهد.

بنابراین گزارش، ابراهیم وحید زاده متولد ۱۳۲۳ مشهد، فارغ التحصیل دانشکده هنرهای دراماتیک است. وی فعالیت هنری خود را در سال ۱۳۴۵ با کارگردانی فیلم کوتاه آغاز کرد و در سال ۱۳۵۸ با نویسندگی و کارگردانی فیلم «تحفه ها» وارد سینما شد.

 ۷ فیلم سینمایی در کارنامه ابراهیم وحید زاده به ثبت رسیده که از جمله آنها می توان به «شام عروسی»، «مجسمه» ، «تحفه ها» و ... اشاره کرد.


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «بازگشت کارگردان پبشکسوت با» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( افکار نیوز ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-324101) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : افکار نیوز