آزادکاران در باکو محک می خورند/ تمرکزمان روی مسابقات جهانی است -آکا

سرپرست تیم ملی کشتی آزاد گفت: بیشتر هدف ما از اعزام تیم منتخب به رقابت های جایزه بزرگ باکو، محک زدن جوانان اردونشین توسط کادر فنی است.

علی بیات با اشاره به تمرینات آزادکاران اردونشین گفت: تمرینات اردوی کنونی به نحوی است که برخی نفرات برای حضور در جایزه بزرگ باکو تمرین می کنند و دو آزادکار ملی پوش ما یعنی مصطفی حسین خانی و بهنام احسان پور نیز برای حضور در رقابتهای جهانی در اوزان غیر المپیکی به آماده سازی مشغول هستند.

به گزارش آکاایران: وی با تاکید بر این مساله که تمرینات اردوی تیم ملی تعطیلی ندارد، گفت: با توجه به رویدادهای مهم و بین المللی داخلی و خارجی در سالجاری، اردوی آزادکاران تا پایان سال برنامه ریزی شده و تمرین آنان تعطیلی چندانی ندارد. به هر حال چند روزی بین اردوها فاصله است، اما چراغ خانه کشتی تهران همیشه روشن است و همواره شاهد تمرین بچه ها هستیم.

سرپرست تیم ملی کشتی آزاد ادامه داد: آنچه مسلم است تنها رویداد مهم و رسمی پیش روی ما در چند هفته آینده، رقابتهای جهانی مجارستان است که طبیعتا کادر فنی تمرکز و برنامه ریزی زیادی روی این مسابقات دارند. همچنین ما با توجه به رویدادهای آتی باید تمرینات ویژه و خاصی را اجرایی کنیم که این مساله نیز به خوبی در برنامه های مدون ما در سالجاری گنجانده شده است.

بیات در پایان افزود: کادر فنی تیم ملی کشتی آزاد بلافاصله بعد از بازگشت از رقابتهای جهانی مجارستان باید برنامه های حضور نفرات منتخب در رقابتهای بین المللی جام تختی و سپس جام جهانی تهران را استارت بزنند. بدین ترتیب می توان دریافت که آزادکاران همچنان باید در اردوهای آماد سازی سخت تلاش کنند چون رویدادهای مهمی پیش رو داریم.

رقابت های بین المللی جام جایزه بزرگ حیدرعلی اف روزهای ۴ تا ۶ آذرماه در شهر باکو آذربایجان برگزار می شود.


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «آزادکاران در باکو محک می خورند/ تمرکزمان روی مسابقات جهانی است -آکا» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( آکا ایران ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-324117) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : آکا ایران