توضیحات امیر شمسایی درباره جدایی از تیم تاسیسات و برادرش -آکا

مربی سابق تیم فوتسال تاسیسات دریایی درباره دلایل جدایی اش از این تیم توضیحاتی داد و گفت: احساس کردم با رفتنم تیم آرامش بیشتری دارد.

امیر شمسایی درباره جدایی اش از کادر فنی تیم تأسیسات گفت: همیشه می گویند در سیستم مدیریتی میز و صندلی مدیریت به کسی وفا نمی کند. در فوتبال هم همین طور است. یک زمانی به تأسیسات آمدیم و یک روز هم از این تیم جدا شدیم.

به گزارش آکاایران: وی افزود: همانطور که خود وحید شمسایی اعلام کرد به خاطر اختلاف سلیقه ای که مربیان با هم دارند و البته طبیعی هم هست، نتوانستیم به یک هدف مشترک برسیم. احساس کردم اگر بروم تیم آرامش بیشتری دارد.

مربی پیشین تیم فوتسال تأسیسات دریایی درباره انتخاب زودهنگام جانشینش در این تیم هم گفت: محمود خوراکچی با وحید سابقه دوستی طولانی دارد. از این بابت ناراحت نیستم و قطعاً اگر خوراکچی هم نبود، یک نفر دیگر به کادر فنی اضافه می شد.

شمسایی درباره ارزیابی اش از تیم تأسیسات خاطرنشان کرد: تأسیسات تیمی بزرگ و مدعی قهرمانی است. ما ابتدای فصل بازیکنانی مثل حمید احمدی، علی اصغر حسن زاده و محمد کشاورز را از دست دادیم، اما نفراتی مثل علیرضا وفایی که بهترین بازیکن قم بود، مجید حاجی بنده یکی از بهترین نفرات تیم حفاری و محمد شجری، لیدر تیم میثاق را گرفتیم. تأسیسات تیم جوان و آینده داری است که داعیه قهرمانی هم دارد ولی برای رسیدن به بالای جدول نباید هیچ امتیاز دیگری از دست بدهد.

مربی پیشین تیم تأسیسات دریایی در پایان در پاسخ به این سؤال که آیا از باشگاه های دیگر پیشنهاد همکاری دارد یا خیر؟ گفت: فعلاً سر نخواستن من دعواست، با این حال اگر تیمی که شرایط مناسبی داشته باشد و دچار مشکلات حاشیه ای نشود، به من پیشنهاد بدهد، قبول خواهم کرد.


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «توضیحات امیر شمسایی درباره جدایی از تیم تاسیسات و برادرش -آکا» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( آکا ایران ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-324119) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : آکا ایران