فیفادی، مسی و کامنی؛ سه ویروسی که مقابل مالاگا بلای جان بارسلونا شد - آکا

آکا ایران- عصر روز گذشته بود که بارسلونا در غیاب لیونل مسی و لوئیس سوارز که مصدوم و محروم بودند، گام به دیدار برابر مالاگا گذاشت و در نیوکمپ نتیجه ای بهتر از تساوی بدون گل عایدش نشد.

به گزارش آکاایران: پس از سه هفته تعطیلی، هواداران بارسلونا فرصت این را داشتند که در خانه بازی تیم مورد علاقه خودشان را تماشا کنند. بیش از 80 هزار نفر (83.439) دست به تشویق و تماشای نمایشی زدند که در پایان بیشتر از یک امتیاز نداشت.

صبح قبل از بازی اگرچه یادآوری از آخرین بازی خوانده راموس مقابل بارسلونا و شکست 6-2 وی با رئال مادرید به بارسلونا نقل محافل بود اما عرض چند ساعت همه چیز تغییر کرد. هضم نهار برای بسیاری از هواداران بارسلونا پس از شنیدن خبر بیانیه غیبت لیونل مسی در بازی با مالاگا به دلیل درد معده از سوی باشگاه مشکل شد. هواداران حق داشتند چرا که آندرس اینیستا مصدوم و لوئیس سوارز برای این دیدار محروم بودند و غیبت دیگر عنصر هجومی تیم، مسی آن ها را از کسب 3 امتیاز مقابل مالاگا ناامید می کرد.

,[categoriy]

فیفادی، مسی و کامنی؛ سه ویروسی که مقابل مالاگا بلای جان بارسلونا شد - آکافیفادی، مسی و کامنی؛ سه ویروسی که مقابل مالاگا بلای جان بارسلونا شد - آکا

آکاایران: فیفادی، مسی و کامنی؛ سه ویروسی که مقابل مالاگا بلای جان بارسلونا شد

لوئیز انریکه اگر برای جانشینی لوئیس سوارز و پلن B با قرار دادن پاکو آلکاسر در ترکیب چاره ای پنداشته بود، اما مصدومیت ناگهانی مسی درست 90 دقیقه پیش از بازی او را هم گیج کرده بود. ترکیب تیمش تا حد زیادی شبیه بازی معروف با آلاوز شده بود که بارسلونا در خانه 2-1 باخت. در میان ناامیدی ها حضور نیمار می توانست دلگرمی باشد. بازیکن برزیلی که خود را در فیفادی تقریبا شهید کرده بود و خستگی در همان اوایل بازی با مالاگا از چهره تا ساق پاهایش مشخص بود.

چیزی که بیش از نبود مسی خبر از دشواری بازی برابر مالاگا می داد، سبک دفاعی عجیب، فشرده و دو لایه تیم خوانده راموس بود که از همان اوایل بازی چیزی غیر از این ارائه نمی دادند. گاهی هم که توپ از این سد دفاعی قصد عبور داشت، پشت اش کارلوس کامنی قرار داشت که به عنوان غول آخر مانع ورود ضربات بازیکنان بارسلونا به داخل دروازه اش می شد. دروازه بان با تجربه و کامرونی که پیش تر سابقه حضور در تیم رقیب هم شهری بارسلونا، اسپانیول را در کارنامه داشت انگیزه اش از مقابله با تیم لوئیز انریکه دو چندان نشان می داد. او بارها نیمار، رافینیا، آردا توران و جرارد پیکه را با سیو های بی نقض اش ناکام گذاشت.

نه، خبری از تکرار برد 6 گله برابر تیم خوانده راموس با این اتوبوس دفاعی نبود. جدای از ویروس فیفادی، ویروسی که در بدن مسی بارسلونا را از پیش بازنده اعلام کرده بود، با حضور ویروسی تازه به نام کامنی آن ها را در خود بازی هم علیرغم تلاش فراوان برای گلزنی مغلوب کرد، تا مشخص شود دلیل ناکامی روز گذشته کاتالان ها سه ویروس فیفادی، روده های مسی و کارلوس کامنی بود که منجر به این ناکامی و دور شدن از صدرجدول شد.

لوئیز انریکه و بارسلونا اکنون چاره ای ندارند که راه حلی بی اندیشند و پادزهر این ویروس را بیابند. مالاگا امروز موی دماغ لوئیز انریکه شد، اتفاقی که بعید نیست در آینده هم گریبان تیم او را بگیرد.


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «فیفادی، مسی و کامنی؛ سه ویروسی که مقابل مالاگا بلای جان بارسلونا شد - آکا» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( آکا ایران ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-324120) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : آکا ایران