اعتراض کی‌روش به کفاشیان از کجا شروع شد؟

به گزارش سرویس ورزشی "جام نیوز"، دیدار ایران و سوریه در جریان مقدماتی جام جهانی در کشور مالزی، با کلی دردسر برای هر دو تیم به خصوص تیم ما همراه شد.

وضعیت بد زمین 2 امتیاز ارزشمند را از تیم ما گرفت. به طوری که کارلوس کی روش هم به شدت از اینکه تیمش نتوانست آنچه می خواست را ارائه دهد، ناراحت بود. اما یکی از اتفاقات جالبی که به محض بازگشت تیم به ایران رخ داد، اعتراض کارلوس کی روش به علی کفاشیان بود.

در نگاه اول این اعتراض هم مثل اعتراض های همیشگی او به رئیس سابق فدراسیون به نظر می رسید. ولی انگار این ناظر بازی بود که کارلوس را مجاب به این اعتراض کرد.

روز بازی ناظر بازی ایران و سوریه به کارلوس کی روش که از برگزاری بازی شاکی بود، گفته بود: « نایب رئیس AFC ایرانی است و او باید مشکل شما را حل کند.

وقتی او ایرانی است و کاری نکرده، دیگر چه کاری از دست ما بر می آید؟ » همین جمله هم بود که باعث شد کی روش اعتراض خودش را به علی کفاشیان نسبت دهد.

خبرآنلاین

110


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «اعتراض کی‌روش به کفاشیان از کجا شروع شد؟» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( جام نیوز - ورزشی ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-324125) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : جام نیوز - ورزشی