ویزیت روزانه بیش از ٧٠٠ زائر در بیمارستان صحرایی سازمان تامین اجت -آکا

مسئول بسیج جامعه پزشکی سازمان تامین اجتماعی از استقبال مردم از نحوه ارائه خدمات درمانی و دارویی بیمارستان صحرایی سازمان تامین اجتماعی مستقر در منطقه مرزی مهران به زائران کربلای معلی خبر داد.

به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، دکتر محمد تقی خسروانی مقدم گفت: از یک ماه پیش با استفاده از تجربیات سال گذشته کادر درمانی مجهزی را برای ارائه خدمات پزشکی به زائران اربعین حسینی برنامه ریزی کردیم.

به گزارش آکاایران: مسئول بسیج جامعه پزشکی سازمان تامین اجتماعی اظهار داشت: این بیمارستان روزانه ظرفیت پذیرش ٧٠٠ زائر بیمار را دارد اما با توجه به ازدیاد جمعیت پیش بینی می شود روزهای نزدیک اربعین ظرفیت آن بیش از این افزایش پیدا کند.

وی با تاکید بر اینکه بیمارستان صحرایی در دو منطقه مرزی مهران و شلمچه تاکنون بیش از ٣ هزار نفر از زائران عتبات عالیات را به صورت رایگان ویزیت و درمان کرده است، افزود: مرکز ویژه بسیج جامعه پزشکی با همکاری مدیریت درمان تامین اجتماعی استان ایلام با حضور یک تیم از کادر پزشکی و درمانی مجرب به ارائه خدمات درمانی و دارویی مطلوب می پردازند.

وی با بیان اینکه آغاز فعالیت این دو بیمارستان صحرایی از ٢٣ آبان بوده است، اضافه کرد: ارائه خدمات این بیمارستان ها تا پایان مراسم اربعین و تا چهارم آذر ماه ادامه خواهد داشت.

خسروانی مقدم گفت: این خدمات شامل ویزیت های تخصصی داخلی، جراحی، اطفال، دندانپزشکی و پزشک عمومی، آزمایشگاه، داروخانه و تزریقات و پانسمان است که بصورت رایگان ارائه می شود.


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «ویزیت روزانه بیش از ٧٠٠ زائر در بیمارستان صحرایی سازمان تامین اجت -آکا» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( آکا ایران ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-324137) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : آکا ایران