شمسایی: آسیا به فوتسال ایران تعظیم کند -آکا

آکاایران: وحید شمسایی در خصوص تساوی یک - یک دو تیم فوتسال تأسیسات دریایی و گیتی پسند اصفهان عنوان کرد: در حالی که با بهترین تیم تاریخ ایران بازی می کردیم، اما باید برنده بازی می شدیم. دلیل اینکه می گویم بهترین تیم تاریخ، این است که تیم ملی ایران سه ماه پیش سوم دنیا شد و بازیکنان گیتی پسند جزو تأثیرگذار ترین بازیکنان ایران بودند.
وی افزود: از خودم ناراحتم که چرا در روزی که می توانستیم برنده باشیم، مساوی کردیم و به همین خاطر از ناراحتی تا صبح خوابم نبرد. گیتی پسند تیم بزرگی است و کادرفنی ، بازیکنان و مدیریت بسیار خوبی دارد. بی دلیل نیست که این تیم 10 پیروزی پیاپی بدست آورده است. گیتی پسند برابر ما تیم همیشگی نبود، شاید هم به خاطر آنالیز خیلی خوب ما بود که نتوانستند بازی همیشگی را به نمایش بگذارند. متأسفانه مقابل این تیم یک غفلت کردیم و گل خوردیم و بعد از آن هم فرصت های زیادی داشتیم که از دست دادیم.
به گزارش آکاایران: آقای گل فوتسال جهان در مورد نامزد شدن سه بازیکن ایرانی برای کسب عنوان بهترین بازیکن سال 2016 آسیا عنوان کرد: این یک افتخار بزرگ برای خانواده فوتسال است و آسیا به همین خاطر باید مقابل فوتسال ایران تعظیم کند. این سه نفر جزو بهترین بازیکنان ما هستند، حسن زاده که یک بازیکن طراح و بی بدیل است، توکلی هم در یک سال اخیر پیشرفت زیادی کرده و بهترین بازیکن جام باشگاه های آسیا شده و تأثیر زیادی هم در تیم ملی داشته است. اسماعیل پور نیز سومین بازیکن جام جهانی شده و نشان داد که چه قابلیت های زیادی دارد.
شمسایی با بیان اینکه خیلی ها می توانستند در این لیست حضور داشته باشند، گفت: واقعاً مهدی جاوید یک سوپراستار در فوتسال ماست اما AFC این سه نفر را انتخاب کرده است. هر کدام که انتخاب شوند افتخار بزرگی برای ماست و به آن افتخار می کنیم.
برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «شمسایی: آسیا به فوتسال ایران تعظیم کند -آکا» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( آکا ایران ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-324138) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : آکا ایران