Galaxy S III سامسونگ منفجر شد

اقتصاد > صنعت - دنیای اقتصاد نوشت:یک دستگاه گوشی هوشمند Galaxy S III سامسونگ که حدود سه‌سال توسط یک کاربر در شهر کاجانی فنلاند مورد استفاده قرار می‌گرفت، به‌طور ناگهانی منفجر شد.

پسربچه‌ای که صاحب این گوشی هوشمند بود، در زمان انفجار این گوشی هوشمند در تختخواب به سر می‌برد.

این حادثه هنگام شروع یک آتش کوچک روی ورقه‌های کاغذ ایجاد کرد، سپس شعله‌های آتش به تشکی که پسربچه روی آن خوابیده بود انتقال یافت.

در این حادثه گوشی هوشمند Galaxy S III به‌طور کامل از بین رفت. والدین این پسربچه قصد ندارند با شرکت بیمه یا سامسونگ در این خصوص صحبت کند، زیرا معتقدند که این تلاش بیهوده است و چون گوشی قدیمی بوده، نتیجه‌ای برای آنها نخواهد داشت.

مادر این پسربچه توضیح داد که فرزندش پیش از هشدارهای سیستم هوشمند اطفای حریق بیدار شد و از اتاق بیرون رفت. او ادامه داد خانواده‌اش از قبل آموزش‌های لازم را برای مواجهه با حریق دیده‌اند، در غیر این صورت پسرش آسیب‌های جدی می‌دید.

در بسیاری از این موارد شارژر عامل اصلی انفجار گوشی هوشمند محسوب می‌شود و به‌خصوص وقتی گوشی هوشمند قدیمی باشد، احتمال این اتفاق افزایش می‌یابد. به هر حال، سامسونگ هیچ‌گونه عکس العملی در مقابل این اتفاق نشان نداده است.

3535


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «Galaxy S III سامسونگ منفجر شد» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( خبر آنلاین ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-3244) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : خبر آنلاین