سردار کارگر از رئیس سازمان صدا و سیما و مدیران رسانه ملی قدردانی کرد

رئیس ستاد مرکزی راهیان نور کشور طی پیامی نسبت به بازتاب گسترده و انتشار دستاوردهای راهیان نور از دکتر سرافراز و مدیران رسانه ملی قدردانی کرد و اظهار داشت: نقش بی‌بدیل رسانه ملی در ارتقای کمی و کیفی راهیان نور غیر قابل انکار می‌باشد.

به گزارش پایگاه جوان انقلابی ؛ سردار سرتیپ بسیجی دکتر بهمن کارگر رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس و رئیس ستاد مرکزی راهیان نور کشور طی پیامی از دکتر محمد سرافراز رئیس سازمان صدا و سیما و مدیران رسانه ملی در خصوص بازتاب و انتشار دستاوردهای راهیان نور، قدردانی کرد. متن این پیام به‌شرح زیر است:

ـ

javanenghelabi_ sardar karegarـ

جناب آقای دکتر سرافراز، سلام علیکم، بر خود لازم می‌دانم از توجه و اهتمام حضرت‌عالی، مدیران و کارکنان خدوم و ارزشمند رسانه ملی در بازتاب و انتشار دستاوردهای معنوی و معرفتی راهیان نور به‌ویژه در یک ماه گذشته که اوج حضور دلباختگان جهاد، مقاومت و شهادت در یادمان‌های دفاع مقدس بود، نهایت تشکر و تقدیر را داشته باشم. در یک جمله می‌توانم بگویم “نقش بی‌بدیل رسانه ملی در ارتقای کمی و کیفی راهیان نور غیر قابل انکار است”.

ـ

رئیس ستاد مرکزی راهیان نور کشور ــ بهمن کارگر


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «سردار کارگر از رئیس سازمان صدا و سیما و مدیران رسانه ملی قدردانی کرد» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( جوان انقلابی ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-327) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : جوان انقلابی