سرپرست يك هيات آلماني:به دنبال يافتن راههاي سرمايه گذاري مشترك با فارس هستيم

به گزارش خبرنگار ايرنا، يولريچ استيگر، شامگاه شنبه در ديدار اين هيات با استاندار فارس افزود: اميدواريم اين سفر منتهي به اين شود كه بتوانيم پلي بسازيم از طريق گفتمان و تفاهم و در نهايت به يك درك مشترك دست پيدا كنيم.
وي، زيبايي هاي فارس و شيراز را تحسين برانگير دانست و بيان كرد: در بين ما كه از كشور آلمان به به استان فارس و شهر شيراز سفر كرده ايم افرادي با فعاليت هاي مختلف اقتصادي حضور دارند و قطعا در اين سفر فرصت هايي از رهگذر چنين برنامه ها و نشست هايي براي فعاليت ها و ارتباطات اقتصادي فراهم خواهد شد.
او افزود: اكثر ما از درون شبكه اي بيرون آمده ايم به نام رهبران جوان كه هم اينك دو هزار عضو از سراسر جهان دارد و خوشحالم اعلام كنم كه سال گذشته دو ايراني نيز در اين شبكه عضو شدند.
وي بيان كرد: ما به فارس آمده ايم چون علاقمند بوديم با زندگي واقعي و توانمندي ها شما از نزديك آشنا شويم و آن را لمس كنيم، چيزي كه شايد در سطح ملي نمي توانست اتفاق بيافتد.
سرپرست هيات تحقيقاتي برلين آلمان اضافه كرد: در نشستي هم كه در اتاق بازرگاني شيراز داشتيم، ايده هاي خوبي براي ارتباطات آينده گرفته شد و گروهي نيز از توانمندي هاي پزشكي استان بازديد خواهند داشت.
يولريچ استيگر گفت: آنچه كه مي خواهيم به عنوان پيام به استاندار فارس و تيم ايشان بگويم اين است كه، سفر ما به مراتب بيشتر از سفر به تهران نتايج عملي به بار آورده و ما قدردان هستيم.
او ادامه داد: البته زمان نياز دارد كه اين نتايج به يك بلوغ برسد اما به نظر مي رسد در يك مسير خوب قرار گرفته ايم.
6122/ 5054

انتهای پیام /*

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «سرپرست يك هيات آلماني:به دنبال يافتن راههاي سرمايه گذاري مشترك با فارس هستيم» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( ایرنا ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-3275) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : ایرنا