عده ای درصدند ترمز قطار به ریل برگشته دولت را بكشند/ مرزی میان تخریب و نقد قائل شوید

محمدعلی وكیلی روز یكشنبه در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی ایرنا افزود:‌ بعضی از دوستان براساس منطق خودشان در تلاش هستند قطار برگشته به ریل دولت تدبیر و امید را كه در حال طی مسیر خودش با سرعت و به درستی است را بكشند.
به گفته وی، آنها می خواهند با متوقف كردن قطار دولت، این دولت را در تامین مایحتاج مردم ناكارآمد جلوه دهند.
منتخب مردم تهران در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در ادامه به رای مردم درسال 92 و اسفند 94 اشاره و تصریح كرد: این رای بالا به حامیان و همراهان این دولت، بیانگر این بود كه كارنامه دوستان در دولت قبل مردود است.
وكیلی ادامه داد:‌ الان این دوستان بجای اینكه به خودشان آمده و به دنبال جبران و علت یابی درونی باشند كه چرا مردم به آنها رای ندادند، درصدند كه با شیوه های مختلف به ویژه از طریق رسانه ها، این دولت را ناكارآمد نشان دهند.
به گفته این فعال رسانه ای، جریانی كه در جامعه علیه دولت به منظور نقد منصفانه راه افتاده نه تنها نقد منصفانه نیست بلكه نوعی انتقام گیری نیز محسوب می شود.

** توصیه به رسانه ها
منتخب مردم تهران در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی خاطرنشان كرد: كشتی كه دولت ناخدای آن است سرنشینان آن فقط هواداران این دولت نیستند بلكه این كشتی جمهوری اسلامی ایران است و سوراخ و غرق كردن آن در واقع باعث غرق شدن و زیر آب رفتن مردم جامعه می شود.
به گفته وكیلی، انتظار نیست كه دوستان انتقاد نكنند و البته این دولت هم مشكلاتی دارد اما این شیوه تقابل و تخریب دولت در هیچ مقطعی سابقه نداشته كه منتقدین با دولت اینگونه برخورد و رفتار كنند.
مدیر مسئول روزنامه ابتكار تصریح كرد كه این شیوه نقد منصفانه نیست چراكه دولت یازدهم نیز همانگونه كه از ابتدا اعلام كرد نقد پذیر است اما نمی شود با هر روشی دولت را تخریب كرد.
به گفته وكیلی، ناكارآمدن نشان دادن و شكست خورده نشان دادن دولت به ویژه درباره برنامه های نظام از جمله برجام دودی است كه فقط به چشم دولت نمی رود بلكه به چشم مردم هم خواهد رفت.
منتخب مردم تهران در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی تاكید كرد كه رسانه ها باید مرزی میان تخریب و نقد قائل شوند.
فراهنگ**1355**1569

انتهای پیام /*

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «عده ای درصدند ترمز قطار به ریل برگشته دولت را بكشند/ مرزی میان تخریب و نقد قائل شوید» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( ایرنا ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-3335) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : ایرنا