راز قتل راننده تاکسی برملا شد

مرد میانسال که با خبر شده بود راننده تاکسی خانه‌اش را فروخته و پول زیادی در حسابش دارد او را به قتل رساند.

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان؛، 18 دی ماه امسال، مرد میانسالی با مراجعه به پلیس از ناپدید شدن پسرش خبر داد و گفت: پسرم راننده تاکسی است، امروز صبح برای کار سوار بر خودروی خود خانه را ترک کرد و دیگر بازنگشت. تلفن همراهش نیز خاموش است، مطمئنم که برای او اتفاقی افتاده است.
 
بدنبال صحبت های مرد میانسال تحقیقات در رابطه با پیدا کردن مرد جوان آغاز شد. شماره پلاک خودروی راننده جوان به کلیه واحدهای گشت پلیس اعلام شد و چند روز پس از این ماجرا، ماموران گشت مشهد موفق شدند خودروی تاکسی او را به صورت رها شده کشف کنند.
 
با کشف خودروی راننده تاکسی، خودرو در اختیار خانواده اش قرار داده شد. درحالی که بررسی ها برای پیدا کردن مرد جوان ادامه داشت، صبح سه‌شنبه ۲۷بهمن پدر مرد ناپدید شده به شعبه 208 دادسرای ناحیه 2 مشهد رفت و از کشف جسد پسرش در صندوق عقب خودرو تاکسی خبر داد. او به قاضی احمدی‌نژاد گفت: امروز می خواستم خودروی پسرم را بشویم که متوجه جسد او داخل صندوق عقب خودرواش شدم.
 
با اعلام این خبر بازپرس جنایی و تیم بررسی صحنه جرم راهی محل شدند، بدنبال تحقیقات اولیه جسد به پزشکی قانونی انتقال داده شد و تحقیقات در رابطه با رازگشایی این جنایت ادامه یافت. در ادامه بررسی‌ها، کارآگاهان مبارزه با جرایم جنایی مشهد دریافتند که عابر بانک مقتول نیز به سرقت رفته‌است. با استعلام شماره عابر بانک مرد میانسال، کارآگاهان دریافتند که چندین بار با عابر بانک او پول برداشت شده است. درنهایت با شناسایی عاملان این برداشت، مشخص شد که یکی از دوستان مقتول به همراه پسرش و دوست پسرش این برداشت‌ را انجام داده‌اند. با بدست آمدن این سرنخ‌ها سه متهم بازداشت شدند.
 
مرد میانسال که عامل اصلی این جنایت بود در تحقیقات به ماموران گفت: چند روز قبل از جنایت، دوستم به من گفت که خانه‌اش را فروخته و پول خانه در حسابش است. این موضوع مرا وسوسه کرد و باعث شد تا نقشه قتل او را بکشم. روز حادثه به بهانه‌ای او را به محل خلوتی کشاندم و با چوب از پشت به سرش ضربه زدم و بعد از آن با طناب خفه‌اش کردم. بعد جسد را داخل خودروی او گذاشتم و کارت عابر بانکش را برداشتم.
 
سرهنگ حمید رزمخواه در با اعلام این خبر گفت: دوهر سه متهم جوان با قرار بازداشت موقت روانه بازداشتگاه شده و بررسی‌ها در این رابطه ادامه دارد.

منبع: آنا
انتهای پیام/


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «راز قتل راننده تاکسی برملا شد» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( باشگاه خبرنگاران ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-3384) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : باشگاه خبرنگاران