سرمربي تيم ملي پومسه: قهرماني آسيا را مي خواهيم

«احمد اخلاقي» كه همراه با تيم ملي پومسه ايران براي حضور در رقابت هاي قهرماني آسيا در فيليپين بسر مي برد در گفت وگو با ايرنا، تصريح كرد: در راستاي برنامه هاي آماده سازي، تمرينات بسيار سنگيني را برگزار كرده ايم و با آمادگي كامل به فيليپين آمده ايم تا بتوانيم عنوان قهرماني دوره قبل را تكرار كنيم.
وي افزود: بايد پذيرفت كه شرايط هر رويدادي متفاوت است اما با اين حال تلاش مجموعه فدراسيون تكواندو و تيم ملي پومسه براين بوده است تا برابر رقيبان قدرتمند، عملكرد ايده آلي داشته باشيم.
سرمربي تيم ملي پومسه مردان ايران، تاكيد كرد: خوشبختانه در چند روزي كه شهر مانيل حضور داريم، تمرينات خود را دنبال كرده ايم و ملي پوشان اكنون در شرايط خوب بدني قرار دارند.
اخلاقي با تاكيد براينكه براي رسيدن به موفقيت در ورزش، عوامل مختلفي تاثيرگذار هستند، گفت: اميدوارم اين عوامل در مانيل نيز فراهم باشند و اسير اتفاقات ناخوشايند ورزشي نشويم.
وي افزود: حريفان شرق آسيا بسيار قدرتمند هستند و تيم ايران كه چند دوره در آسيا و مسابقات جهاني سكونشين بوده است بايد براي رسيدن به اهداف خود از سد اين رقباي سخت عبور كند.
در رقابت هاي تكواندو به اجراي فرم و شكستن اجسام بر اساس قوانين رسمي، 'پومسه' گفته مي شود.
رقابت هاي تكواندوي قهرماني آسيا در دو بخش پومسه (اجراي فرم) و كيوروگي(مبارزه) مردان و زنان از روز دوشنبه (فردا) در شهر مانيل فيليپين آغاز خواهد شد.
ورزشي**3783** 1701

انتهای پیام /*

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «سرمربي تيم ملي پومسه: قهرماني آسيا را مي خواهيم» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( ایرنا ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-3401) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : ایرنا