همه فریاد ها بر سر مظلومی است / طرفداران فرهاد را می خواهند

ورزش > لیگ برتر - طرفداران استقلال از پرویز مظلومی و نحوه بازی تیمشان ناراضی اند.

به گزارش خبرگزاری خبر آنلاین؛ باخت 4-2 در دربی و 4 انگشت پرسپولیسی ها که در برابر استقلالی ها بالا رفت، اصلا چیزی نبود که آبی ها را ساکت نگه دارد. در اواسط بازی روز جمعه از ترک استادیوم توسط طرفداران استقلال می شد فهمید که آنها اصلا از تیم خود راضی نیستند. اعتراض به مظلومی از هفته ها قبل شروع شده بود که طرفداران استقلال اعتقاد داشتند تیم مظلومی اصلا خوب بازی نمی کند و همین موضوع برای انها بسیار نگران کننده شده بود تا دربی، اوج اعتراض آنها را نشان داد. روزنامه خبرورزشی تیتر زده است که طرفداران استقلال فرهاد مجیدی را می خواهند و در انتظار بازگشت او هستند. چیزی که در فضای مجازی به شدت مشاهده می شود. فرهاد مجیدی حامیان زیادی اطراف باشگاه دارد و جالب اینجاست که ابتدای فصل از اولین کسانی بود که حمایت خود از مظلومی را اعلام کرد. در حالی که فرکی، منصوریان و استیماچ گزینه های اصلی هدایت استقلال بودند، مجیدی پشت مظلومی ایستاد و در کنار حمایت مضاعف کردنوری و پورحیدری در سرمربی شدن پرویز مظلومی نقش زیادی داشت. مظلومی هم به نوعی جواب این حمایت فرهاد را داد و برادرش فرزاد را به کادرفنی اضافه کرد. اما نکته مهم دیگر اینجاست که مجیدی در این روز های سخت استقلال و مظلومی هنوز حمایت خاصی را از مربی استقلال انجام نداده است و همه منتظرند ببینند فرهاد کی دوباره پشت پرویز خان در خواهد آمد؟

مجیدی کلاس مربیگری نرفته است و بدون اینکه حتی تجربه یک روز مربیگری را داشته باشد، دوباره برای نشستن روی نیمکت استقلال سر زبان ها افتاده است. در حالی که به نظر نمی رسد خودش هم خیلی اهل چنین ریسکی باشد. در هر حال این روز ها برای مظلومی خیلی سخت می گذرد. کسانی حالا اعتقاد دارند که مظلومی حتی نمی تواند سهمیه بگیرد و فرهاد باید بیاید که ابتدای فصل برای روی کار آمدن مظلومی از او کلی حمایت کردند.

41257


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «همه فریاد ها بر سر مظلومی است / طرفداران فرهاد را می خواهند» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( خبر آنلاین ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-3430) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : خبر آنلاین