پیرترین فرد جهان +عکس

به گزارش افکارنیوز،

همیشه خبرهای مربوط "ترین ها" مورد علاقه خبرنگاران و افکار عمومی است.

اینکه چه ویژگی هایی باعث "برترین" شدن یک سوژه می شود هم مهم است به همین منظور کتاب مرجع بزرگی به نام گینس ابداع شد که تمام "ترین های" جهان را در خودش ثبت می کند.

با پیرترین فرد جهان آشنا شوید +عکس

این کتاب آنقدر معروف است که برخی دست به کارهای محیرالعقولی می زنند تا نامشان هر طور شده وارد این کتاب شود اما برخی دیگر خودشان چنان سوژه های جذابی هستند که کارشناسان گینش به دنبال آنها می روند.

به تازگی تصویر شناسنامه ای در فضای مجازی منتشر شده که نشان می دهد یک پیرمرد 132 ساله بنام عباس منائی در روستای راهدانه نقده زندگی می کند. وی متولد 1263 شمسی است و در انتخابات اخیر مجلس شورای اسلامی هم رأی داده است.

پیرترین فرد جهان قبلا ازان یک پیرمرد ژاپنی 112 ساله بود اما حالا این عنوان در اختیار یک زن 114 ساله برزیلی قرار دارد و در صورتی که کارشناسان گینس متوجه "حاج عباس" آذربایجانی ها شوند باید عنوان پیرترین فرد جهان را به او بدهند.


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «پیرترین فرد جهان +عکس» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( افکار نیوز ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-3460) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : افکار نیوز