مظلومی فردا برکنار می‌شود یا زیر بار تقویت می‌رود؟

گردهمايي مخالفان مظلومي

مظلومی فردا برکنار می‌شود یا زیر بار تقویت می‌رود؟

یکشنبه 29 فروردین 1395 0

فوتبال ایران - استقلال هنوز در شوک ناکامی در دربی است و طرفداران این تیم هم آنقدر بلوغ فکری دارند که فرق بد بودن تیم با باخت اتفاقی را تشخیص بدهند.

به گزارش سایت رسمی روزنامه خبرورزشی؛ طرفداران تیم به درستي انگشت اتهام را به سوي سرمربي نشانه گرفته‌اند و تصميمات نادرست او در دربي را عامل ناكامي در دربي مي‌دانند. ادعايي كه انصافاً تا حد زيادي هم درست است و مديران باشگاه استقلال هم كه خودشان به سهم خود مقصرند، اصلاً از وضعيت تيم راضي نيستند به همين خاطر بحث نتايج و ناكامي استقلال در جلسه فرداي هيأت مديره مطرح مي‌شود.


مخالفان به حرف مي‌آيند
مخالفان مظلومي در هيأت مديره اصلاً كم نيستند. آنها حتي موقعي كه استقلال صدرنشين بود هم از سبك بازي تيم ايراد مي‌گرفتند چه رسد به حالا كه همه چيز بر هم ريخته است. دو نفر از اين مخالفان ديروز صبح در گفت‌وگو با هم تأكيد داشتند كه دليل مخالفت آنها با مظلومي و اصرارشان بر اينكه كادرفني بايد عوض شود اصلاً احساسي نيست چون استقلال قبل از پرسپوليس هم طي 3 بازي، 6 امتياز از دست داده و حالا نه تنها صدر را از دست داده بلكه حتي شايد سهميه آسيايي هم نگيرد. اين مديران تأكيد دارند بحث بركناري مظلومي بايد همين فردا در جلسه هيأت مديره مطرح شده و فرد ديگري جانشين او شود.


تقويت آخرين فرصت
در نقطه مقابل مخالفان عده‌اي هم هستند كه بركناري مظلومي را همچون خودزني مي‌دانند و معتقدند در اين برهه حساس عزل پرويز مظلومي به مراتب بيشتر از حفظ او به تيم ضربه مي‌زند. اين افراد مدعي‌اند كه تيم با بركناري سرمربي به هم مي‌خورد و بنابراين بهتر است به جاي بركناري يك فرصت ديگر به عنوان مجال آخر به مظلومي داده و او را وادار كرد كه زيربار پذيرش تقويت كادرفني و جذب يك دستيار جديد برود. پيشنهادي كه شايد سرمربي استقلال مجبور به پذيرش آن شود.

پرویز مظلومی استقلال


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «مظلومی فردا برکنار می‌شود یا زیر بار تقویت می‌رود؟» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( خبر ورزشی ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-3474) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : خبر ورزشی