امام جمعه بوشهر:مخالفت با گسترش توان موشكي مخالفت با عقلانيت ديني است

به گزارش ايرنا، آيت الله غلامعلي صفايي بوشهري روز يكشنبه در آئين گراميداشت 29 فروردين روز ارتش در بوشهرافزود: توسعه در صنعت دفاعي بويژه توان موشكي از ضرورت هايي است كه بايد مورد توجه قرار گيرد.
وي اضافه كرد: ارتش جمهوري اسلامي ايران منظم، محكم، منضبط و با تجهيزاتي عالي است به گونه اي كه درطول تاريخ اسلام و ايران هيچگاه مانند آن ملاحظه نشده است.
صفايي بوشهري اظهار كرد: نيروهاي مسلح جمهوري اسلامي ايران با ايمان به خدا، تقواي نظامي، اخلاق دفاعي، مديريت درعرصه ستاد، تجهيزات به روز و با توان بالاي صنعت نظامي و برخورداري از فرماندهي مقتدر، هوشمند، بينا، بصير و از تبار امام حسين (ع) در مقابل دسيسه هاي دشمن محكم ايستاده است.
وي تاكيد كرد: اگرنيروهاي مسلح درتمامي اركان اساسي توانمند و مقتدر باشد، جهان استكبار اقتدار ايران لحاظ مي كند.
امام جمعه بوشهر با قدرداني از تمام ايثارگيريها و شجاعتهاي ارتش، سپاه، بسيج در استان بوشهر گفت: نيروهاي سملح مستقر در استان بوشهر مايه افتخار، عزت و آرامش هستند و به عنوان خط مقدم مقاومت جنوب ايران قلمداد مي شوند.
در اين آئين يگانهاي نمونه از منطقه دوم نيروي دريايي ارتش، پايگاه ششم شكاري شهيد ياسيني، پدافند، منطقه دوم نيروي دريايي سپاه و سپاه امام صادق (ع) از مقابل تمثال امام راحل، رهبر معظم انقلاب و شهدا رژه رفتند.
6047/6043

انتهای پیام /*

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «امام جمعه بوشهر:مخالفت با گسترش توان موشكي مخالفت با عقلانيت ديني است» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( ایرنا ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-3507) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : ایرنا