رفع مشكل بهداشتی جريان آب در شبكه لوله كشی غرب مشهد

معاون بهره برداری شركت آب و فاضلاب مشهد گفت: مشكل ناشی از ورود گل و لاي سيلاب به جريان آب در شبكه لوله كشس غرب مشهد رفع شد.

رفع مشكل بهداشتي جريان آب در شبكه لوله كشي غرب مشهد

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد؛ جوانشير شادمهري افزود: از عصر ديروز 28 فروردين با ورود سيلاب ناشي از بارندگي به سه حلقه چاه و مخازن منطقه غرب مشهد ، آب به صورت گل آلود وارداین مخازن در محل تصفيه خانه شماره يك شد.

وي با اشاره به آلودگي مخازن و خطوط انتقال آب اين محدوده ادامه داد: براي پيگشيري از توزيع آب آلوده، اين سه حلقه چاه و مخازن منطقه غرب مشهد در مناطق آزادي، ضلع شمالي بلوار وكيل آباد، قاسم آباد و فارغ التحصيلان از مدار خارج و جريان آب در شبكه لوله كشي اين محدوده قطع شد.

معاون شركت آب و فاضلاب مشهد به استقرار تانكرهاي آبرساني در اين مناطق اشاره و بيان كرد: شستشوي مخازن و شبكه آب بطور كامل از ديروز آغاز شد و پس از رفع مشكلات بهداشتي جريان آب در شبكه لوله كشي اين مناطق ساعت پنج صبح امروز 29 فروردين وصل شد.

طبق گزارش اداره كل هواشناسي خراسان رضوي ميزان بارندگي روز گذشته در ايستگاه قاسم آباد در غرب مشهد 23 ميليمتر و در شرق مشهد 9 ميليمتر بوده است.

انتهای پیام / س - س


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «رفع مشكل بهداشتی جريان آب در شبكه لوله كشی غرب مشهد» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( باشگاه خبرنگاران ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-3527) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : باشگاه خبرنگاران