خسروی وفا: اخلاق پهلوانی سیامند رحمان زبان‌زد خاص و عام است

به گزارش خبرآنلاین آذربایجان غربی، محمود خسروی وفا رئیس کمیته ملی پارالمپیک که برای انتخابات مجمع هیئت جانبازان و معلولین به ارومیه سفر کرده بود گفت: انتخاب یک مدیر که از مشکلات استان با خبر است برای هیئت جانبازان و معلولین بسیار مفید است.

وی افزود: هیئت استان آذربایجان غربی طی ۳ سال گذشته توانسته با عملکرد خوب از رتبه ۳۱ام کشور به رتبه ۲۰ام برسد که نوید روزهای بهتر برای ورزش جانبازان و معلولین را می دهد.

رئیس کمیته ملی پارالمپیک تصریح کرد: تلاش می کنیم با تخصیص اعتبار و کمک مناسب برای این استان و کمک و رایزنی برای اختصاص یک سالن ورزشی ویژه ورزشکاران جانباز و معلول برای بهبود وضعیت آنها داشته باشیم.

وی اضافه کرد: سیامند رحمان بعنوان یک قهرمان اهل استان آذربایجان غربی که جزو برترین ورزشکاران به شمار میرود، در اخلاق نیز بدلیل داشتن منش پهلوانی زبان‌زد خاص و عام است که باید مورد تقدیر قرار گیرد.

46


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «خسروی وفا: اخلاق پهلوانی سیامند رحمان زبان‌زد خاص و عام است» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( خبر آنلاین ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-354069) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : خبر آنلاین