ورود نهادهای نظارتی به ماجرای فساد در فوتبال

ورزش > مدیریت ورزش - ایسنا نوشت: کارگروه هماهنگی و همکاری دستگاه‌های نظارتی با موضوع پیشگیری و مقابله با ابعاد مختلف فساد در فوتبال تشکیل و اولین نشست خود را برگزار کرد.

در این جلسه که کلیه دستگاه‌های مسئول در امور نظارتی حضور داشتند، اعضا بر لزوم هماهنگی و همکاری مشترک درخصوص برخورد با مظاهر و ابعاد مختلف فساد در فوتبال تاکید کردند و مقرر شد ضمن احصاء ابعاد مختلف فساد در حوزه‌های مالی، فرهنگی و اخلاقی فوتبال، ترتیبی اتخاذ شود تا کلیه افرادی که مدعی داشتن اطلاعات و گزارشات در زمینه‌های فساد در فوتبال هستند مستندات خود را به دبیرخانه این کارگروه ارائه کنند.
هم‌چنین مقرر شده که نحوه‌ی دریافت گزارشات و چگونگی اقدامات لازم درخصوص ارزیابی و بررسی گزارشات توسط دبیرخانه کارگروه اطلاع‌رسانی شود.
موضوع فساد در فوتبال یکی از موضوعات مطرح و مهمی است که در طی سال‌های گذشته همواره از سوی نهادهای مختلف همچون مجلس شورای اسلامی، دستگاه‌ قضایی و وزارت ورزش مورد تاکید و پیگیری بوده اما تاکنون هیچ اقدام موثر و قابل توجهی برای رصد و برخورد جدی با آنچه که فساد در فوتبال خوانده می‌شود صورت نگرفته است.
به نظر می‌رسد با تشکیل کارگروه هماهنگی و همکاری دستگاه‌های نظارتی، موضوع فساد در فوتبال جدی‌تر از گذشته پیگیری و نتایج آن نیز ملموس‌تر از گذشته باشد.
۴۳ ۴۳


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «ورود نهادهای نظارتی به ماجرای فساد در فوتبال» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( خبر آنلاین ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-354076) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : خبر آنلاین