دفاتر پیشخوان خدمات ثبت احوال در پلدختر افتتاح شد

استان‌ها > لرستان - در مراسمی با حضور امام جمعه ، معاون فرماندار و رییس ثبت احوال پلدختر 4 دفتر پیشخوان خدمات ثبت احوال در این شهرستان افتتاح شد .

اسما اسماعیل پور :امام جمعه پلدختر در این مراسم گفت: راه اندازی دفاتر پیشخوان ثبت احوال گامی ارزشمند در خدمت رسانی بی واسطه به مردم است .
به گزارش خبرآنلاین لرستان ، حجت الاسلام محمد سوری افزود: باید در دفاتر پیشخوان با مردم برخورد مناسب ، پاسخگویی صحیح و مطلوب با ارباب رجوع و مشتری صورت گیرد .
معاون فرماندار پلدختر گفت:با افتتاح این دفاتراز اتلاف وقت ، صرف هزینه و خطرات احتمالی جلوگیری شده و مردم به راحتی می توانند جهت انجام یک سری امورات مربوط به ثبت احوال به سهولت به این دفاتر دسترسی داشته باشند .
علیرضا بیرانوند افزود: راه اندازی این دفاتر از خدمات دولت به مردم است که موجبات کاهش استرس مراجعان و سردرگمی آنها و هدر رفت وقت را فراهم می کند و موجب ایجاد اشتغالزایی پایدار می شود .
رییس اداره ثبت احوال پلدختر گفت: دفاتر پیشخوان ثبت احوال جهت اجرای اصل 44 قانون اساسی ، تکریم ارباب رجوع و توسعه خدمات ثبت احوال به مردم است .
محمدرضا منصوری افزود: سهولت در کار و خدمات دهی بهتر از اهداف راه اندازی دفاتر پیشخوان ثبت احوال است و امیدواریم با کمک این دفاتر گامی موثر در ارایه خدمت مطلوب به مردم برداشته شود

46


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «دفاتر پیشخوان خدمات ثبت احوال در پلدختر افتتاح شد» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( خبر آنلاین ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-354107) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : خبر آنلاین