تقريبا هيچ!؛ تيتر يك جوان

اين روزنامه با درج عنوان فساد دلارهاي سعودي به امريكا رسيد، آورد: هنوز جوهر بيانيه سازمان همكاري اسلامي و لابي عربستان در اين سازمان براي تصويب بيانيه‌اي عليه ايران خشك نشده خاندان سعودي، دولت اوباما و اعضاي كنگره امريكا را تهديد كرده است كه اگر لايحه معروف به 11 سپتامبر را تصويب كنند، صدها ميليارد دلار از دارايي‌هاي خودشان در امريكا را ارزان‌تر به فروش مي‌رسانند. اين لايحه، از حمايت عربستان سعودي از هواپيماربايان حملات تروريستي 11 سپتامبر پرده برمي‌دارد.
روزنامه جوان با انتشار عنوان مسافر اروپايي برجام با چمدان حقوق بشري، نوشت: گفت ‌و گوهايي پيرامون حقوق بشر... اين يكي از مهم‌ترين محورهاي گفت‌ و گوها ميان موگريني و ظريف در تهران بود. موگريني در نشست خبري مشتركي كه روز گذشته با محمدجواد ظريف، وزير امورخارجه كشورمان داشت، در پاسخ به سؤال خبرنگاري در خصوص احتمال گفت‌وگو با مقامات ايراني در موضوع حقوق بشري اظهار كرد: «در مورد مسائل حقوق بشر مسير اتحاديه اروپا مشخص است و رويكردهاي حقوق بشر اروپا مبتني بر بالاترين استانداردهاي جهاني است.
رسانه ملي جانبازان را به بازيگران سينما فروخت، ديگر عنوان اين روزنامه است، در تشريح اين مطلب مي خوانيم: با وجود آنكه پيش از برگزاري دربي پرسپوليس و استقلال قرار بود مراسم تجليل از جانبازان ارتش جمهوري اسلامي به طور مستقيم از ورزشگاه آزادي پخش شود، شبكه سوم سيما ترجيح داد دقايقي قبل از شروع مسابقه را به پخش آگهي و كل‌كل بازيگران سينما و تلويزيون درباره برنده دربي بگذراند. اين مراسم قرار بود به صورت مستقيم از تلويزيون پخش شود و بارها گوينده ورزشگاه آزادي از تماشاگران حاضر در استاديوم درخواست كرد تا براي برگزاري بهتر مراسم سكوت كنند و آماده پخش مستقيم تلويزيوني باشند.
روزنامه جوان در ستون سرمقاله عنوان« مسيرهاي برجامي براي لغو تحريم‌هاي مالي امريكا» به قلم علي قنادي را برجسته كرد و نوشت: آيا توافق جامع هسته‌اي بين ايران و 1+5، موسوم به «برجام» ظرفيت لازم براي بي اثر كردن تحريم‌هاي مالي امريكا را ندارد؟ اين فرض با موضع‌گيري روز جمعه ولي‌الله سيف، رئيس بانك مركزي كه درگفت و گو با بلومبرگ گفت ايران تا الان «هيچ چيز» از برجام عايدش نشده، تقويت مي‌شود.
*گروه اطلاع رساني
پژوهشم**9117**9131

انتهای پیام /*

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تقريبا هيچ!؛ تيتر يك جوان» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( ایرنا ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-3544) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : ایرنا