فایل صوتی صحت گزارش کریمی‌قدوسی از جلسه کمیسیون امنیت را تأیید می‌کند

حسینعلی حاجی‌دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهر در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به جلسه تعدادی از نمایندگان برای استماع فایل صوتی نشست کمیسیون امنیت ملی با وزیر امور خارجه گفت: استماع فایل صوتی جلسه کمیسیون امنیت ملی با وزیر امور خارجه گزارش جواد کریمی‌قدوسی در خصوص این نشست را تائید کرد.

وی افزود: آنچه در گزارش این عضو کمیسیون امنیت ملی در خصوص جلسه کمیسیون امنیت ملی با محمدجواد ظریف مبنی بر اعتراف وی به اشتباهاش در مذاکرات هسته‌ای آمده بود پس از استماع فایل صوتی تائید شد.

نماینده مردم شاهین‌شهر اظهار داشت: مشروح مذاکرات صورت گرفته در جلسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با وزیر امور خارجه و صحبت‌های آقای ظریف در این نشست به صورت متن مکتوب درآمده تا به امضای نمایندگانی که در جلسه امروز حاضر بودند، برسد.

حاجی‌دلیگانی در پایان خاطرنشان کرد: علاوه بر بنده محمدعلی پورمختار، جواد کریمی‌قدوسی، عباس گودرزی، مصطفی کواکبیان، حسینی‌کیا و ابوالفضل ابوترابی در این جلسه حضور داشتند.

انتهای پیام/


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «فایل صوتی صحت گزارش کریمی‌قدوسی از جلسه کمیسیون امنیت را تأیید می‌کند» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( خبرگذاری فارس ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-359076) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : خبرگذاری فارس