حیفا بار دیگر طعمه حریق شد

به گزارش صدای ایران، صبح امروز (یکشنبه) یک آتش سوزی گسترده در پالایشگاه نفت حیفا رخ داد که شامل مقادیر زیادی سوخت بوده و تاکنون ۴۰ ماشین آتشنشانی نتوانسته‌اند آتش را مهار کنند.

سایت فلسطین الیوم، سخنگوی سازمان اطفای حریق اسرائیل اعلام کرد، آتش‌سوزی در یک انبار سوخت روی داد و کادر آتشنشانی فورا در محل حادثه حاضر شده‌اند تا اجازه انتقال آتش‌سوزی به ذخایر دیگر را ندهند.

رسانه‌ها نیز گزارش داده‌اند آتش‌سوزی از بیش از یک ساعت و نیم پیش همچنان ادامه دارد و تونل الکرمل به منظور ممانعت از نابودی تاسیساتی که در آن آتش سوزی رخ داده، بسته شده است.

به گزارش رسانه‌های اسرائیلی، این آتش‌سوزی در مکانی حساس در حیفا رخ داده است. مقامات اسرائیلی از ساکنان حیفا خواسته‌اند از منازلشان بیرون نیایند.

رسانه‌های اسرائیلی گزارش دادند، مواد شیمیایی از منطقه‌ای که هتلی در ایلات در آنجا قرار داشته نشت یافته و تعدادی مصدوم شده‌اند.

به گزارش این رسانه‌ها، مکان حریق تخلیه و مسیرها بسته شده است.

رسانه‌ها گفتند:‌ شش تن به علت استنشاق گاز سمی از یکی از هتل‌ها در ایلات به بیمارستان منتقل شدند.

شهردار حیفا نیز گفته است که این آتش‌سوزی زنگ خطری بسیار وحشتناک است که نشان می‌دهد اگر تهدیدات عملی شود چه خواهد شد.


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «حیفا بار دیگر طعمه حریق شد» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( صدای ایران ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-359092) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : صدای ایران