فدراسیون فوتبال عربستان: با تیم ملی ایران در این کشور بازی نمی کنیم -آکا

فدراسیون فوتبال عربستان 24 ساعت پیش از قرعه کشی مرحله نهایی انتخابی جام جهانی فوتبال تاکید کرد که در صورت همگروه شدن نه تنها با تیم ملی ایران بلکه با تیم عراق هم در خاک ایران به میدان نخواهد رفت.

آکا ایران

,[categoriy]

فدراسیون فوتبال عربستان: با تیم ملی ایران در این کشور بازی نمی کنیم -آکا

آکاایران: فدراسیون فوتبال عربستان: با تیم ملی ایران در این کشور بازی نمی کنیم


به گزارش ایسنا و به نقل از عیون الخلیج، تیم های ملی فوتبال عربستان و ایران به مرحله نهایی انتخابی جام جهانی 2018 روسیه راه پیدا کرده اند و این احتمال وجود دارد که با هم در یک گروه قرار گیرند.
به گزارش آکاایران فدراسیون فوتبال عربستان قبل از قرعه کشی اعلام کرد که حتی اگر با ایران در یک گروه قرار گیرد در خاک ایران به میدان نخواهد رفت و کنفدراسیون فوتبال آسیا باید کشور بی طرف را به عنوان میزبان بازی تیم ملی عربستان با ایران در نظر بگیرد.
فدراسیون فوتبال عربستان با ریاست احمد العید تاکید کرد که نه تنها با ایران، بلکه با تیم ملی فوتبال عراق هم در خاک ایران به میدان نخواهند رفت، چرا که بازی های تیم ملی فوتبال عراق هم به خاطر شرایط ناامنی که در این کشور وجود دارد قرار است که در ایران برگزار شوند و سران فدراسیون فوتبال عربستان تاکید کردند که حتی در ایران هم به مصاف تیم ملی فوتبال عراق نخواهند رفت و باید بازی در کشور ثالث برگزار شود.
طلال بن حسن آل الشیخ، رئیس کمیته رسانه ای فدراسیون فوتبال عربستان هم تاکید کرد که موضع گیری این فدراسیون برای بازی با ایران و نماینده های ایران در رقابت های مختلف هیچ تغییر نخواهد کرد و تیم های ملی عربستان هم همچون باشگاه های این کشور در خاک ایران به میدان نخواهند رفت.
قرار است که آیین قرعه کشی انتخابی جام جهانی 2018 روسیه روز سه شنبه در مالزی برگزار شد تا 12 تیم راه یافته به این مرحله حریفان خود را بشناسند.
 

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «فدراسیون فوتبال عربستان: با تیم ملی ایران در این کشور بازی نمی کنیم -آکا» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( آکا ایران ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-360) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : آکا ایران