بارش شديد باران منجر به تخريب راه و قطع برق دو روستاي گلستان شد

صادق علي مقدم روز يكشنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا اظهار كرد: جاده منتهي به روستاهاي رضي و كشكك محور النگ در شرق استان به صورت نقطه اي و در نتيجه بارش شديد باران دچار خسارت و آسيب جدي شده است و هم اينك تردد خودروها از اين منطقه امكان پذير نيست.
وي بيان كرد: به جز اين منطقه، مشكل ديگري ناشي از اين بارش سنگين در استان مشاهده نشده است.
مديركل دفتر مديريت بحران استانداري گلستان اضافه كرد: با توجه به پيش بيني سازمان هواشناسي مبني بر تداوم بارش باران در استان، لازم است مردم تا پايان هفته از استقرار در مجاورت رودخانه ها خودداري كرده و از تردد در محورهاي كوهستاني تا حد امكان پرهيز كنند.
مقدم از مردم استان خواست براي آگاهي از آخرين وضعيت جوي و راه هاي استان، رسانه هاي استان را به صورت مداوم رصد كرده و از آخرين اخبار اين بخش ها مطلع شوند.
همچنين مركز مديريت راه هاي گلستان صبح يكشنبه با توجه به شرايط جوي حاكم بر استان به رانندگان توصيه كرد با رعايت مقررات راهنمايي و رانندگي و با احتياط از جاده هاي استان تردد كنند.
اين مركز اعلام كرده كه راهداران همراه با اكيپ هاي راهداري در راه هاي پرتردد و كوهستاني استان براي جلوگيري از حوادث احتمالي و انجام عمليات راهداري مستقر هستند.
مركز مديريت راه هاي استان به شماره 5-01732223131 در طول شبانه روز آماده پاسخگويي به كاربران جاده ها براي اعلام آخرين وضعيت راه ها و شرايط جوي حاكم بر آنها هستند.
هواشناسي گلستان روز گذشته با صدور اخطاريه هاي از احتمال وقوع سيلاب در پي بارش هاي شديد باران طي دو روز اخير خبر داده بود.
بارش هاي شديد باران از شب گذشته در نقاط مختلف استان گلستان آغاز و همچنان ادامه دارد.
استان گلستان بيش از پنج هزار كيلومتر بزرگراه، راه اصلي، فرعي و روستايي دارد و بيش از يكهزار و 900 كيلومتر آن برفگير است.
7331/1648

انتهای پیام /*

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «بارش شديد باران منجر به تخريب راه و قطع برق دو روستاي گلستان شد» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( ایرنا ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-3617) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : ایرنا