کی روش گزینه اصلی روی میز برای هدایت الجزایر -آکا

بنا بر ادعا یکی از رسانه های الجزایر دو گزینه احتمالی هدایت تیم ملی این کشور حذف شدند.

آکا ایران

,[categoriy]

کی روش گزینه اصلی روی میز برای هدایت الجزایر -آکا

آکاایران: کی روش گزینه اصلی روی میز برای هدایت الجزایر

 بنا بر ادعا یکی از رسانه های الجزایر دو گزینه احتمالی هدایت تیم ملی این کشور حذف شدند.
به گزارش آکاایران پس از آنکه یک روزنامه الجزایری دو روز پیش از منابع نزدیک به فدراسیون فوتبال الجزایر خبر داد که کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی کشورمان رزومه خود را به فدراسیون این کشور فرستاده است و مدیر برنامه این سرمربی پرتغالی در حال مذاکره با فدراسیون این کشور است تا به توافق برسند که هدایت تیم ملی الجزایر را برعهده بگیرد.
در جدیدترین خبر جمال بلماضی سرمربی لخویا قطر که یکی از گزینه های هدایت تیم ملی الجزایر بود بنا بر گزارش روزنامه "الشروق الریاضی" الجزایر به نقل از منابع موثق اعلام کرد که پیشنهاد فدراسیون این کشور به سرمربی لخویا کذب است.
این روزنامه الجزایری در ادامه خبر جدیدی را ارائه داد و نوشت: محمد روراوه رئیس فدراسیون فوتبال الجزایر رسما با جولن لوپتگی سرمربی سابق پورتو تماس گرفته است ولی این سرمربی اسپانیایی حاضر نیست به الجزایر بیاد.
گفتنی است، در صورتی که ادعای رسانه های الجزایری صحت داشته باشد منتظر بمانیم تا در نشست هیأت رئیسه با سرمربی تیم ملی که امروز برگزار می شود چه اتفاقی می افتد. شاید کار به گونه ای پیش برود که حتی امکان جدایی کی روش از تیم ملی ایران نیز وجود داشته باشد.
کی روش 3 روز پیش در صفحه مجازی خود متنی را منتشر کرده بود که حکایت از خداحافظی از تیم ملی داشت و حتی همان روز در جمع خبرنگاران نیز با اشاره به طبقه سوم فدراسیون (طبقه ای که دبیرکل فدراسیون در آن کار می کند) اعلام کرد که آنها بردند!
با توجه به این خبر از روزنامه الشروق دو گزینه بلماضی و لوپتگی از هدایت تیم ملی الجزایر کنار رفت و گزینه هدایت کی روش قوت گرفته است.
 


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «کی روش گزینه اصلی روی میز برای هدایت الجزایر -آکا» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( آکا ایران ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-364) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : آکا ایران